Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wycinaniem HELP!!!
Autor Wiadomość
Salvador1080 
Początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 26 Kwiecień 2009, 15:10   Problem z wycinaniem HELP!!!

Witam
Mam problem który spędza mi sen z powiek! Posiadam ploter tnący K-CUT z zainstalowanym oprogramowaniem SignCut X2 wersja 2.16, obróbki materiałów które chce wycinac dokonuje w Corelu wersja 9 i zapisuje w rozszerzeniu PLT. I wszystko było by OK, pakuje folie do plotera proces wycinania przebiega sprawnie aż do momentu gdy ploter (w trakcie wycinania) przekreśla cały obrazek. Wycina coś na kształt litery X. Zniszczenia na foli nie pozwalają jej zastosowac do jakich kolwiek celów. Jestem w kropce w instrukcji obsługi plotera nie pisze o tego rodzaju problemie. Mój mail to krzych_1000@interia.pl lub gg 180043 bardzo prosze o pomoc.
Z góry dzieki
pozdrawiam.
 
 
 
gleba 
Fachowiec
gleba


Pomogła: 9 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 23 Kwi 2007
Posty: 265
Skąd: SPA Nałęczów
Wysłany: 28 Kwiecień 2009, 08:48   

Tez ma taki plter, mój natomiat wogóle nie tnie. Musze go właczyc a dopiero komputer i w tedy komp wykrywa ploter masakra :roll:
 
 
 
lengol 
Początkujący


Wiek: 39
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 16
Skąd: Rumia
Wysłany: 4 Październik 2009, 10:49   

Salvador1080 - miałem podobny problem, ale u mnie była wina komputera. Po prostu był stary i wolny, za chyba mało pamięci żeby mógł wszystkie węzły ogarnąć. Spróbuj podłączyć ploter pod innego kompa. U mnie w pracy pierdzieliło się tylko przy najstarszym sprzęcie - przy innych śmiga aż miło.
 
 
Walker 
Początkujący


Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: 20 Lipiec 2010, 02:36   

problemem moze byc zle uziemienie, program antywirusowy, program-rezydent jakiejs drukarki, zle obrobiona grafika (grubosc linii, wypelnienie, zamiana na krzywe)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13