Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
prśba :) wykona mi ktoś mała wizualizacje na ploter tnacy???
Autor Wiadomość
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Sierpień 2009, 13:49   prśba :) wykona mi ktoś mała wizualizacje na ploter tnacy???

Witam serdecznie wszystkich :) mam prośbę do tych którzy bardziej obczajają Corela ode mnie czyli pewnie do wszystkich :). A więc tak mam na swoim stanie stare poobijane i już pordzewiałe espero :) nie będę go nawet sprzedawał bo mi się nie opłaca więc chciałem go upiększyć naklejając troszkę foli ale aby zejść z kosztów postanowiłem wyciąć wszystko na foli ploterowej, poniżej w pliku jest zdjęcie autka z moją ksywka " Kitchen " - nie pytajcie skąd ta ksywka przylgnęła do mnie jakieś 10 lat temu :) chciałbym by wzory na samochodzie były w stylu Need For Speed tak aby np oplatały napis z moją ksywką zresztą co ja bede wam mówił kompozycja dowolna, tak aby tylko z ploterówki ciąć czekam na propozycje-jeśli ktoś zechce oczywiście :) jeśli trzeba prześle zdjęcia mojego złoma na maila :) kontakt pod nr gg 1270276 pozdrawiam

espero kitchen.jpg
:)
Pobierz Plik ściągnięto 449 raz(y) 245.02 KB

 
 
 
marol2 
Fachowiec
HANYS



Wersja CorelDRAW: x3 i x6
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 206
Skąd: Bytom
Wysłany: 26 Sierpień 2009, 19:12   

Niestety nie mam czasu na taka pracę, ale mogę udostępnić elementy do wykonania takiej grafiki (plik do pobrania).Może sam coś wymyślisz?-będziesz miał satysfakcję, a może ktoś z tych elementów coś poskłada w ramach "luzów"? W pliku znajdziesz płomienie, szachownice i napisy

XTREME.cdr
Pobierz Plik ściągnięto 427 raz(y) 158.64 KB

 
 
marol2 
Fachowiec
HANYS



Wersja CorelDRAW: x3 i x6
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 206
Skąd: Bytom
Wysłany: 26 Sierpień 2009, 19:18   

Żeby było łatwiej wykonać prace dołączam Daewoo Espero w wektorach. Sądzę że osoba projektująca ma zrobione w ten sposób 50% roboty

Espero.cdr
Pobierz Plik ściągnięto 374 raz(y) 74.16 KB

 
 
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 28 Sierpień 2009, 15:50   

ok :) dzieki wielkie za pomoc :):) coś sie pobawie :) ale gdyby ktośchciał zaproponowac swoja wizje to temat nadal aktualny :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 15