Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: roland
16 Grudzień 2009, 08:08
[Prośba] przeróbka loga z jpg'a na grafikę wektorową
Autor Wiadomość
Michiru
Początkujący


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Piła
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 17:40   [Prośba] przeróbka loga z jpg'a na grafikę wektorową

Witam, nie wiem czy można o coś takiego prosić. Najwyżej temat poleci do kosza. Nie siedzę w grafice, mam tylko gimpa którym nie umiem się posługiwać zbyt profesjonalnie jest po prostu trudny w użyciu, więc nawet nie chce mi się uczyć... Słyszałem, że Corel jeśli chodzi o wektory to miażdży. Chciałbym żeby ktoś w wolnym czasie pobawił się z tym http://www.metal-archives.../1/2/181295.jpg (swoją drogą bardzo fajny zespół z Norwegii, heh) chodzi o to żeby wyodrębnić/przerobić na wektory logo z napisem łącznie z "paniami" i tymi efektywnymi rozbryzgami i kreskami nad napisem. Bardzo by było super jakby ktoś to poskubał, nie potrzebuje tego od zaraz, dlatego taka głupia prośba, która jak myślę poleci do kosza xD. Pozdrawiam.
 
 
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 16 Grudzień 2009, 14:50   

Masz fart ;-) niestety zdjęcie jest fatalnej jakości do idealnego odzwierciedlenia.
Chwilę z tym powalczyłem i efek jest taki ;-)

Rysunek1.cdr
Pobierz Plik ściągnięto 532 raz(y) 24.48 KB

Rysunek1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 503 raz(y) 156.26 KB

 
 
Michiru
Początkujący


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Piła
Wysłany: 16 Grudzień 2009, 21:07   

O, bardzo dziękuję, jak dla mnie (szaraka) efekt jaki uzyskałeś jest odjazdowy musisz mieć bardzo dobre umiejętności skoro udało Ci się z tak badziewnej jakości zdjęcia zrobić takie coś ^^. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 17