Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Esy-Floresy "pod grawer"
Autor Wiadomość
marek-45 
Początkujący


Wiek: 66
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: Elbląg
Wysłany: 17 Marzec 2010, 14:51   Esy-Floresy "pod grawer"

Witam.
Prawdopodobnie są tu osoby z wielką wyobraźnią i umiejętnościami dlatego też poprosiłbym tych wszystkich o próbę wykonania mojej prośby.Drodzy Państwo zbieram zapalniczki marki "Zippo"nie będę wyjaśniał jakie to zapalniczki i jaką mają wartość (nawiasem bardzo drogie)posiadam nową zapalniczkę z roku 1970 i jest na niej wygrawerowany tekst w formie trzech liter,nic mi nie mówiących,chciałbym zaproponować próbę podjęcia zmiany tego graweru na coś innego,czyli "wkomponować"coś co pomoże "optycznie"ukryć ten grawer(czyli wykonać rysunek).W linkach pokazuje ową zapalniczkę,na jednej fotce sugeruje miejsce robocze.Proszę o odpowiedz czy znajdzie się ktoś taki,nie ukrywam iż istnieje możliwość jakiejś gratyfikacji.(skromnej)
Zapomniałem dopisać że powierzchnia jest niewielka bo wymiary zapalniczki to: 5,5 cm na 2,7 cm.
Oto linki:

Zippo_a
Zippo_rob
 
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17 Marzec 2010, 17:34   

Wydaje mi się, że musisz zastanowić się "pod kogo" zrobić tą otoczkę/zmianę...
dla biznesmena, dla rastafarianina, czy dla kogoś innego..

Po prostu opisz "zlecenie" dokładniej : )
 
 
marek-45 
Początkujący


Wiek: 66
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 19
Skąd: Elbląg
Wysłany: 17 Marzec 2010, 19:38   

Sponsi napisał/a:
Wydaje mi się, że musisz zastanowić się "pod kogo" zrobić tą otoczkę/zmianę...
dla biznesmena, dla rastafarianina, czy dla kogoś innego..

Po prostu opisz "zlecenie" dokładniej : )


Po prostu pod zwykłego człowieka (dla mnie).Miałem na myśli coś takiego jak kiedyś gdzieś widziałem "niepotrzebny tatuaż" i dorobienie (wtopienie w stary)motywów żeby zniwelować ten co jest.Dokładnie tak jak napisałem ,"esy-floresy",czyli najlepiej tak jakby jakiś motyw wykorzystywany w robieniu tatuaży(kwiaty, zwierzęta cokolwiek co optycznie "zniszczy"czcionkę.
Ja osobiście "widzę"tylko możliwość "wyciągnięcia"-czegoś z literki środkowej czyli "Y"
najłatwiej pociągnąć w górę jakiś "bluszcz",dalej nic mi do głowy nie przychodzi.

Tu są przykłady co prawda na tatuażach ale na takim pomyśle bazuje.

Przykłady na tatuażach
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13