Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zlecę charytatywną pracę;-) na rzecz bezdomnych zwierząt
Autor Wiadomość
miauczykotek
Początkujący


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Pabianice
  Wysłany: 16 Styczeń 2010, 22:40   zlecę charytatywną pracę;-) na rzecz bezdomnych zwierząt

Witam serdecznie,

chciałam złożyć zamówienie na tak zwane cegiełki, które sprzedajemy na aukcjach internetowych, a z których zysk idzie na pomoc bezdomnym zwierzętom, niestety firma odrzuciła moje projekty ze względu na słabe wykonanie :mrgreen:

Rozesłałam info wśród swoich znajomych i przyjaciół odnośnie pomocy, jednakże nikt się do mnie do tej pory nie zgłosił.

Dlatego bardzo proszę o pomoc na tym forum. Być może znajdzie się chociaż jedna osoba, która będzie miała trochę czasu i będzie chciała nam pomóc w walce z bezdomnością zwierząt.

Chodzi o proste projekty jak np. naklejki, czy magnesy.

Pomoc jest niestety bezpłatna, ale umieszczę wielkie podziękowania na stronie, na którą wszystkich zapraszam.

www.miauczykotek.pl
Kontakt miauczykotek@miauczykotek.pl

Pozdrawiam

Magda
 
 
panVodka 
Początkujący



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: Wódka
Wysłany: 9 Marzec 2010, 18:11   

moje propozycje w załączniku

koty.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 389 raz(y) 47.71 KB

Ostatnio zmieniony przez panVodka 10 Marzec 2010, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
miauczykotek
Początkujący


Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: 9 Marzec 2010, 21:32   

Przypinki piękne :-D :-D :-D :!: :!:

Dziękuję za pomoc miauczykotkowi, czyli wszystkim bezdomnym kotom (i również psom), które mamy pod swoją opieką. :-D :-D

Przypinki będą zamówione na dniach, zapraszam do ich zakupów na naszym allegro ;-)

Liczę też na dalszą pomoc i dalsze projekty na nasze różne kocie gadżety (torby, magnesiki, przypinki, naklejki) :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 17