Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel Videostudio Pro x4 - Wyłaczanie/Zawieszanie - Filtr
Autor Wiadomość
Kel 
Początkujący
Pro Corel


Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29 Lipiec 2011, 22:19   Corel Videostudio Pro x4 - Wyłaczanie/Zawieszanie - Filtr

Potrzebuje Pomocy. Otóż posiadam program Corel Videostudio Pro x4. Wszystko, fajnie. Zacząłem se przerabiać filmik, z ujęciami gry w którą obecnie gram. Wszedłem w filtry-> Pogrubienie,Przybliżenie. I tu się wszystko zaczeło. Gdy w ten filtr wszedłem(tzn. użyłem na pewnym odcinku) zaczął mi się wieszać program a czasami wyłanczać. Robiłem to na 2 komputerach(mój i laptopie ojca), i nadal to samo. Ściągnąłem Videostudio Pro x3 i nadal ten sam błąd występuje. Wyskakuje mi błąd drwtsn32.exe. W win32 usunąłem to, lecz wtedy zamiast zacinać się, program wyłącza się natychmiast. Czy to wina komputera, internetu, zapory czy whatever !! Pomóżcie mi, bo chce dalej edytować filmik.
 
 
andzi
Początkujący
andzi


Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Lesko
Wysłany: 28 Grudzień 2011, 01:05   

Trzeba zmienić w programie język, np. na angielski. Problem w tym, że nie program nie oferuje nam takiej możliwości. Wpadłem na może trochę głupi, ale skuteczny pomysł. Wchodzimy do folderu z zainstalowanym programem i usuwamy folder "PL-pl". U mnie pomogło ;)
 
 
jam
Początkujący


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: PL
Wysłany: 19 Marzec 2013, 21:57   

Prawdopodobnie chodzi Ci o filtr "Przesunięcie i powiększenie video" po użyciu którego polska wersja Video Studio Pro X4 zawiesza się.
Należy otworzyć plik: uvTWTranslateData.dat
w katalogu: C:\Program Files (x86)\Corel\Corel VideoStudio Pro X4\pl-PL\Ulead.dat
za pomocą np notatnika i zamienić wpis "Video Pan and Zoom=Przesunięcie i powiększenie video" na np. "Video Pan and Zoom=Przesunięcie i powiększenie". Ogólnie rzecz biorąc polskie tłumaczenie nie może przekraczać 31 znaków (wraz ze spacjami).
Mnie ten zabieg pomógł.
pozdrawiam
 
 
Ted 
Początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 1 Maj 2013, 22:20   

Zastosowałem sposób kol. jam do Video Studio Pro X5 PL i też pomogło , filtr "Przesunięcie i powieszenie video" działa bezbłędnie . :-)
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14