Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zaczac ??!! :)
Autor Wiadomość
serDzio
Początkujący


Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: LODZ
  Wysłany: 25 Kwiecień 2007, 18:36   Jak zaczac ??!! :)

Jestem nowy wiec sie przywitam "Siema" to tak bawilem sie troche w Corel PHOTO-PAINT ale nicmi w nim nie wychodzi... :( NIestety . Moze wy mi doradzicie z kad sie uczyc itd Interesuje mnie robienie Avatarow Tapet(ale nie 3D) Sybratur i Userbarow...

Moze pokaze moja najlepsza do tej pory prace ale szczerze mowiac jest w niej malo pracowane gdyz jak wyzej zaznaczylem za duzo nie umiem licze na was ze mi pomozecie :)

 
 
 
gleba 
Fachowiec
gleba


Pomogła: 9 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 23 Kwi 2007
Posty: 265
Skąd: SPA Nałęczów
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 12:16   

Witaj serDzio o i mam taki sam probem co Ty, zaczynam walkę z corelem, uczę się sama z różnymi skutkami. Właśnie założyłam pracownie reklamy i zycie zmusiło mnie do nauki corela. do tej pory pracowałam w photoshopie (fotografia). Może tutaj znajdę chętnych i pomocnych ludzi. Jakoś nie moge trafić na solidna książkę do nauki. :roll:
Chętnie nawiążę kontakt naukowy.Dodam ,że jestem absolewntką PLSP Nałęczowskiego, wychowaną na ręcznej robocie.
Pozdrawiam serdecznie Beata
 
 
 
Asdef 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 19:03   

To jest tak, jak znacie PS, to PP możecie traktować jako dodatek… ja akurat traktuje PSopa jako dodatek, bo lepeiej mi się pracuje w C-PP – lepiej zostać przy tych nawykach które są, oczywiście jak SA one dobre…

Jeżeli jednak chcesz w corel Draw, pracować na zmianę raz w DRAW a raz w PhotoPaint jednak warto go znać dobrze… bo jest łatwiej przenosić między tymi dwoma programami…
Niż PS i DRAW… tylko PP i DRAW

Ja akurat miałem ten fart, że mi też ktoś pokazał jak się poruszać – w tym pakiecie… inaczej … :/

Najlepiej czytaj forum, w razie problemów po prostu pytać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13