Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pasek boczny
Autor Wiadomość
havar71
Początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: 28 Wrzesień 2011, 20:51   Pasek boczny

Wiem że to smutne ale początki są trudne, zginął mi pasek boczny - lewa strona i leżę. Wiem że to pewnie proste ale ja nie wiem jak go odzyskać.

Już sobie poradziłem można wykasować temat
Ostatnio zmieniony przez havar71 28 Wrzesień 2011, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28 Wrzesień 2011, 21:15   

Jeśli jesteś początkujący to pewnie nie masz indywidualnych ustawień , jeśli tak najprostszym sposobem będzie wcisnąć F8 i uruchomić CorelDraw
 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 1 Październik 2011, 15:17   

Może być tak, że wyłączyłeś tylko pasek narzędzi o nazwie "przybornik":

Górny pasek menu -> Okno -> Paski narzędzi -> Przybornik.

Spotkałem jednak parę razy że ktoś 'odkleił' pasek od okna i jakimś sposobem schował go poza pulpit - w takim przypadku najprostszy będzie w/w sposób, czyli F8 podczas uruchamiania programu ;)
 
 
sebrus33
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Hiszpani
  Wysłany: 13 Styczeń 2012, 22:19   

Ja też mam identyczny problem, a przycisk F8 nie działa (!) Pasek narzędzi wyszedł mi częściowo (widzę go) poza pulpit i nic z tym nie mogę zrobić. Zmniejszanie rozdzielczości tez nic nie daje. Nie chce mi się wierzyć, że w przypadku takiego błahego problemu trzeba reinstalować program :-/ Nie ma jakiegoś szybkiego przycisku w pasku menu typu- "Powrót do ustawień systemowych"? Ludzie macie jakieś pomysły?
 
 
tadekk 
Praktyk


Wersja CorelDRAW: X5
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 86
Skąd: Mokotów
Wysłany: 13 Styczeń 2012, 22:30   

Proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy i w "widok" sprawdzić czy jest wybrany "pasek narzędzi". Może jest przypadkowy wyłączony, a więć mozna go włączyc ponownie. Jeśli jest aktywny, to rzeczywiście może się gdzieś schował poza ekran.
 
 
sebrus33
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Hiszpani
Wysłany: 13 Styczeń 2012, 23:15   

No właśnie ten pasek na pewno mi się nie wyłączył, bo go widzę. Po lewej stronie pulpitu mam go schowanego do połowy, a "opcja przesuwania paska" jest niestety właśnie z lewej strony której nie widzę. Istna paranoja...
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14 Styczeń 2012, 09:36   

sebrus33 napisał/a:
Ja też mam identyczny problem, a przycisk F8 nie działa (!) Pasek narzędzi wyszedł mi częściowo (widzę go) poza pulpit i nic z tym nie mogę zrobić. Zmniejszanie rozdzielczości tez nic nie daje. Nie chce mi się wierzyć, że w przypadku takiego błahego problemu trzeba reinstalować program :-/ Nie ma jakiegoś szybkiego przycisku w pasku menu typu- "Powrót do ustawień systemowych"? Ludzie macie jakieś pomysły?


Właśnie jest F8
Powrót do ostawień fabrycznych, trzeba tylko wcisnąć F8 zanim uruchomisz program i trzymać do zapytania o zmianę ,inaczej opcja nie zadziała.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13