Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
www.wymalujmy.pl
Autor Wiadomość
wymalujmypl
Początkujący


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 7 Luty 2012, 11:29   www.wymalujmy.pl

Witam, chciałbym wam zaprezentować nowy portal przeznaczony dla osób interesujących się sztuką. Strona funkcjonuje na podobnej zasadzie jak popularne demotywatory jednak każdy może oceniać prace. Aby dodać swoje dzieło (rysunek, obraz, grafika, fotografia itp.) wystarczy się zalogować. Oferujemy również możliwość "zlecenia" jakiejś pracy np.: portret babci na urodziny. Strona dopiero się rozwija ale pomyślmy ile ciekawych rzeczy niedługo tam znajdziemy i ile będziemy mogli się nauczyć od bardziej doświadczonych użytkowników.

www.wymalujmy.pl


Jesteśmy otwarci na sugestię, a w razie problemów proszę pisać na e-mail(kontakt w stopce).
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 9 Luty 2012, 08:24   

Byłem i chyba więcej tej strony nie odwiedzę.
Nie otwiera się sklepu dopóki nie ma w nim towaru i kasjerki.
Nie chcę się znęcać ani nikogo pouczać jak to powinno wyglądać bo się na tym nie znam, ale wrażenia mam takie, że to kompletna amatorszczyzna skonstruowana w telefonie. Tworzeniem witryn internetowych nigdy się nie zajmowałem poza dwoma czy trzema wyjątkami, kiedy poprosili mnie o to znajomi. Zacząłem od tego, że poszedłem do księgarni i obłożyłem się książkami o tym jak budować internetowe serwisy. To co zrobiłem z całą pewnością kogoś kto się tym zajmuje nie rzuciło by na kolana, ale było czytelne i funkcjonalne. Tutaj jest chaos a całość wygląda na stronę z reklamami do której doczepiono kącik dla amatorów fotografii i grafiki cyfrowej. Całość wygląda na dzieło ośmiolatka, choć tutaj byłbym ostrożny bo już widziałem dzieci, które potrafiły tyle co zawodowcy ;-)
Mam nadzieję, że się nie obrazisz tylko zrobisz coś z tym bałaganem, jeśli oczywiście masz na to wpływ?
 
 
kula69 


Wersja CorelDRAW: x5
Pomógł: 71 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 890
Skąd: Koszalin
Wysłany: 9 Luty 2012, 12:10   

wymalujmypl, duuuuuuuży błąd graficzny i logistyczny.
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Luty 2012, 14:38   

Z regulaminu:

wymalujmy.pl napisał/a:
1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w serwisie internetowym chamsko.pl


To chamsko.pl czy wymalujmy.pl?

Generalnie: administratorzy mogą wszystko, ale za nic nie odpowiadają i nie ponoszą odpowiedzialności. Co złego, to nie oni.
 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 9 Luty 2012, 16:21   

Oprócz "pięknych grafik" serwis jest stworzony chyba dla niedowidzących. Dlaczego wszystko jest takie wielkie w standardzie? ;O
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13