Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: s-p-i-n
30 Styczeń 2013, 22:15
Drukarnie
Autor Wiadomość
kamilg46 
Bywalec
kamilg46


Wiek: 38
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 49
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 17 Sierpień 2012, 23:49   Drukarnie

Hej jaką tanią drukarnie internetową polecacie. chodzi mi o taką która ma szeroka ofertę ulotki. kalendarze teczki plakaty, zawieszki, bilbordy, kalendarze itp. Jak mogę wyszukiwać promocji w drukarniach. Jak wygląda współpraca z drukarniami.
 
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Sierpień 2012, 09:24   

chroma.pl
Jakość bardzo dobra, terminy i ceny ok, reklamacje bez problemu.
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 22 Sierpień 2012, 19:32   

Co do reklamacji to ja miałem potyczki z nimi.
Tańsza od chromy to drukowalnia.pl

Ps. Temat by trzeba było przenieść - nie ten dział
 
 
nowiutkip@op.pl 
Początkujący


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: google
Wysłany: 27 Sierpień 2012, 07:40   

Przy większych zleceniach lub nietypowych wymiarach zamówieniach chroma odpada. Oni drukują tylko standard. Ja się sporo naszukałem ostatnio więc polecę www.stardruk.pl. Jeżeli chodzi o druk nietypowych zamówień to ciężko o coś lepszego od nich (przynajmniej ja nie znalazłem). Swoją drogą dobry pomysł by stworzyć spis dobrych drukarni 2 tygodnie temu bardzo by mi to ułatwiło pracę.
 
 
Basia_NotaPress
Początkujący


Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Chorzów
Wysłany: 7 Wrzesień 2012, 13:24   Kalendarze i notesy

Polecam drukarnię NotaPress. Kalendarze 2013 - ponad 1000 modeli, no i notesy - jedno i drugie to specjalność firmy.
System sprzedaży bardzo przyjazny dla agencji reklamowych - promocje, rabaty agencyjne, sezonowe obniżki cen...
 
 
mosiumm 
Praktyk


Wersja CorelDRAW: X3
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 61
Skąd: PL
Wysłany: 18 Wrzesień 2012, 09:35   

www.abcgraf.pl
 
 
 
post_lele
Początkujący


Wiek: 35
Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 23 Styczeń 2013, 12:00   

Ja bym był za drukarnia.
Wprawdzie z ich usług korzystam dopiero miesiąc i na prawdę pracują tam układowi ludzie, trochę zalegałem z zapłatą- nie było problemu, przynosiłem poprawki w ostatniej chwili, też żadnych obiekcji do tego nie mieli. Drukowałem u nich już ulotki, plakaty i wizytówki. Wszystko terminowo i profesjonalnie
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 13:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mellody
Początkujący


Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 22:08   

Przejrzyj ofertę TPSdruk, jak dla mnie najlepsza drukarnia internetowa. Współpracowałem z kilkoma i tylko ta firma wypadła w pełni pozytywnie. Profesjonalnie podchodzą do klienta, zamówienia wykonują szybko i na wysokim poziomie. Ceny konkurencyjne, więc mogę śmiało polecić.
 
 
joannaw.79 
Fachowiec



Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 269
Skąd: Kraków
Wysłany: 30 Styczeń 2013, 23:21   

Ja polecam swojego nieinternetowego Krzysia :-) Kontakt internetowy przeze mnie.
Całkiem fajna jest też expoprint.eu, ale nie wiem jak z niestandardowymi zamówieniami, ja drukuję u nich standardy, czyli głównie karty firmowe, wizytówki i teczki, (chociaż do teczek jest fatalny wykrojnik) jak Krzysiowi się nie chce. Jakość druku całkiem przyzwoita jak na ich maszynę (KBA do szybkich masówek), folia nie odłazi.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Styczeń 2013, 01:42   Re: Kalendarze i notesy

Basia_NotaPress napisał/a:
Polecam drukarnię NotaPress. Kalendarze 2013 - ponad 1000 modeli, no i notesy - jedno i drugie to specjalność firmy.
System sprzedaży bardzo przyjazny dla agencji reklamowych - promocje, rabaty agencyjne, sezonowe obniżki cen...


Mogę prosić coś bliższego na temat parku maszynowego? Interesują mnie szczególnie dane techniczne maszyn offsetowych i wyposażenie introligatorni - tzn. modele wystarczą, znam większość z nich. Gdzie można zobaczyć proces produkcji "na żywo"? Na stronie www nie ma takich informacji...
 
 
studioGM 
Początkujący
core


Wersja CorelDRAW: 12
Wiek: 42
Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31 Styczeń 2013, 14:26   

Jak dla mnie to tylko
Ulotki mają mega tanio i w świetnej jakości. Ogólnie mają bardzo bogatą ofertę kalendarzy, są też banerki i wyrabiają się z terminami. Nie miałem do nich przekonania wcześniej, ale po paru spartolonych pracach w chromie w końcu się przeniosłem do nich.
 
 
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 1 Luty 2013, 11:26   

Z tym mega tanio to trochę przesadziłeś :mrgreen:
Teraz np. reklamują się, że w promocji drukują ulotki za półdarmo, ale to i tak jest drożej niż np. caffeprint.
Polecam jednak przede wszystkim printnet, czyli D&D. Ponad 12 lat bezproblemowej współpracy.
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 9 Luty 2013, 19:47   

Ktoś po targach ma jakieś nowe wieści ?
Oferowała się taka jedna drukarnia, przedstawiała cennik konkurencji porównując do swojego - pbdruk
 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 9 Luty 2013, 21:46   

Osobiście korzystam najczęściej z D&D i ViperPrint, chociaż ostatnio również z pbdruku. Byłem na targach i przy stoisku pbdruku (jeśli chodzi o drukarnie) zatrzymałem się na dłużej. Facet oczywiście zachwalał swoje produkty, jednak nie robił tego w nachalny sposób. Jeśli chodzi o jakość, to robią wszystko porządnie, w dobrych cenach i z darmową przesyłką ;)

Przy stoisku ViperPrint niestety się zawiodłem, bo gość chyba nie bardzo wiedział co może mi zaproponować, więc wspomniał o tanich ulotkach, po czym zaczął namawiać na zapałki reklamowe (szczerze, to w życiu nikt mnie o taką formę reklamy nie spytał, ale może jeszcze przyjdzie czas :P). Fakt jednak jest taki, że jakościowo jak dla mnie są cały czas nr 1.
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 12 Luty 2013, 10:07   

Fakt jakość b. dobra jak i czas oczekiwania - no ale to musi iść w parze :)
 
 
guminek
Początkujący


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 27 Luty 2013, 10:51   

Osobiście mogę polecić
 
 
vikipol34
Początkujący


Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: 27 Luty 2013, 13:51   

Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z http://www.tpsdruk.pl/ . To naprawdę profesjonalna i sprawnie działająca firma.
 
 
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 28 Luty 2013, 12:30   

Ciekawe... dwóch nowych, dołączyli wczoraj i zupełnie przypadkiem chwalą tę samą firmę.
Więcej finezji :-P
 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 28 Luty 2013, 12:37   

Jeśli chodzi o ostatnią drukarnię, to już nie pierwsza taka zagrywka w tym temacie :D
 
 
retros
Początkujący


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18 Marzec 2013, 18:04   

Struna napisał/a:
Jeśli chodzi o ostatnią drukarnię, to już nie pierwsza taka zagrywka w tym temacie :D


Nie pierwsza i nie tylko na tym forum. A najlepsze jest to że jadą po firmie która dla nich drukuje. Są pośrednikiem Chromy. Skoro ktoś jest niezadowolony z Chromy to siłą rzeczy będzie też niezadowolony z TPSdruk.
 
 
darvinexe
Początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Kwiecień 2013, 19:26   

Polecam drukarnię
Kod:
http://www.greendruk.pl/
zamówienia można składać online lub za pośrednictwem poczty mailowej. Drukowałem jakiś czas temu plakaty i jestem w pełni usatysfakcjonowany z obsługi.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Kwiecień 2013, 20:39   

Oferta "średnia". Opinię wystawiłeś na podstawie jednego zlecenia?
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2 Kwiecień 2013, 08:06   

Otworzyliście puszkę z Pandorą :-) to się nie dziwcie.
Nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie, że każdy reklamuje swoją drukarnię :-)
Jak nie jest zabronione to można. Ostrożny byłbym z negatywnymi opiniami bo nie daj Boże trafi się na kogoś zawziętego i pół biedy jak się skończy mailem do Rolanda z prośbą o usunięcie postu, gorzej jak trzeba będzie tłumaczyć się w sądzie, że się nie jest wielbłądem.
Pewnie przesadzam, oni też nie mają na to czasu :-)
Ja szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem z takich usług wychodząc z założenia, że lepiej dać zarobić znajomemu, który drukuje dla mnie od lat i nawet jak coś jest nie tak, a każdemu może się to zdarzyć, to łatwiej osiągnąć porozumienie z kimś kogo się zna z imienia i nazwiska, niż szukać wiatru w polu, tzn. w internecie :-) On też zbiera zamówienia z internetu, mało tego, ma rozsianych po Polsce parę filii z żywymi ludźmi za biurkiem, którzy to robią ale nie podam żadnego adresu bo obawiam się, że cenowo jednak z wieloma przegrywa :-)
 
 
karm-ella
Początkujący


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Lipiec 2013, 12:58   

Tak wszyscy polecają to i Ja polecę, ale firmę City która moim zdaniem świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W każdym bądz razie Ja nigdy nie miałam z nimi problemów :)
Ostatnio zmieniony przez restauro 8 Styczeń 2018, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Lipiec 2013, 16:05   

karm-ella napisał/a:
Tak wszyscy polecają to i Ja polecę, ale firmę City http://city.com.pl, która moim zdaniem świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W każdym bądz razie Ja nigdy nie miałam z nimi problemów :)

To nie jest drukarnia.
Moderator by się jakiś przydał, żeby posprzątać tu i ówdzie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 17