Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: s-p-i-n
30 Styczeń 2013, 22:15
Drukarnie
Autor Wiadomość
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 7 Sierpień 2013, 07:23   

Najlepsze jest to (dwukrotnie powtórzone) - "Ja" :mrgreen:
 
 
przemasok 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń
Wysłany: 7 Sierpień 2013, 07:39   

Od jakichś 2-3 lat działa drukarnia caffeprint.eu mogę szczerze polecić, czego sam nie jestem w stanie wydrukować zlecam im.
 
 
ak18free 
Początkujący


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 19 Sierpień 2013, 11:46   

zna ktoś drukarniaonline.net ? Ktoś mi polecał ich, jak opinie?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Sierpień 2013, 16:25   

W pierwszej kolejności sprawdza się park maszynowy w takiej drukarni, której się jeszcze nie zna. Jeżeli nie ma galerii lub jest tak bardzo uboga jak pod w/w adresem to jest spore prawdopodobieństwo, że to pośrednik. Referencjami też za bardzo nie mogą się pochwalić...
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 19 Sierpień 2013, 18:12   

Strona drukarni to gotowy system sprzedaży Key2Print (http://pl.key2print.com/), dość zgrabnie dopasowany. Jak podają, istnieją od 1994 roku, a więc 20 lat - czyli jednak coś potrafią. Można się czepić niektórych punktów regulaminu, ale ogólnie nie jest źle.

Inna sprawa, że to trochę podejrzane, że użytkownik ak18free (z Białegostoku) w swoim pierwszym poście na forum szuka informacji o drukarni z Białegostoku. Może lepiej popytać na mieście?
 
 
patrycjusz7 
Początkujący


Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Grudzień 2013, 15:53   

Wielokrotnie korzystałem z drukarni internetowej Speed - szybka realizacja zamówienia i nigdy nie było jakiś niedoróbek. Raz nawet wychwycili przed drukiem niemały mój błąd w przygotowywaniu plików do druk więc bardzo spoko.
 
 
lalef
Początkujący


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Grudzień 2013, 16:19   

A ja polecam OpenPrint, mają rewelacyjne terminy realizacji
 
 
lowkam
Początkujący


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: 14 Marzec 2014, 17:44   

Ja również jestem zadowolony z drukarni OpenPrint. Drukowałem już w wielu drukarniach ale jako do tej pory w tej jakość materiałów jakie zamawiałem była najwyższa. Mimo niskich cen.
Wszystkie zamówienia były realizowane terminowo tak więc nie mogę mieć absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jak do tej pory drukowałem u nich wizytówki oraz plakaty. Ciekawy jestem jak radzą sobie z koszulkami.
 
 
CiekawaŚwiata
Początkujący


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 21 Marzec 2014, 10:08   

Cześć :) jeśli chodzi o drukarnie to zaglądnij sobie na http://city.com.pl/ mają ciekawą propozycje jeśli chodzi o druk. Możesz u nich wydrukować małe rzeczy (chodzi mi o rozmiar) oraz większe plakaty czy ulotki. Dodatkowo telefonicznie możesz się dowiedzieć ile Cię wyniesie druk :)
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Marzec 2014, 17:42   

Dzwonić do drukarni i prosić się, żeby łaskawie ktoś podał cenę?
Nie, to już nie te czasy...
 
 
krzysieksowa123 
Początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: 17 Kwiecień 2014, 07:34   

Tutaj macie stronkę drukarni, która ma bardzo szeroką ofertę drukowania http://www.pulsdruk.warszawa.pl/foldery.html
 
 
Offseciarz
Początkujący


Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Suchy Las
Wysłany: 8 Lipiec 2014, 20:19   

Skorzystam z okazji i sie zareklamuje :)
Zapraszam wszystkich do swojej drukarni . Oferujemy zarówno druk offsetowy jak i druk cyfrowy. Profesjonalne usługi poligraficzne, własne studio graficzne. Zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 9 Lipiec 2014, 08:10   

Za dużo filozofii... Odstraszacie :->
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Lipiec 2014, 08:54   

cyklop słusznie prawi. Wszystko "po nowemu", ludzie w garniakach w białych koszulach, w białych pokojach, przy białych biurkach, brak tylko białych rękawiczek. Niby OK, pokazujecie żeście nowocześni ze wzrokiem zafiksowanym w przyszłość.

Ale... Za sterylne i praktycznie nie kojarzące się w ogóle z poligrafią. Gdzie maszyny? Gdzie doświadczeniu drukarze pochylający się nad kałamarzami? Jakiś rzut na halę produkcyjną? Bo jak wyłączę dźwięk, to wyglądacie jak towarzystwo ubezpieczeniowe lub (modne w dzisiejszych czasach) firma konsultingowa. Dodatkowo sprawiacie wrażenie bardzo drogich (te biura i w ogóle). Jakbym chciał coś małego (może nawet nie taniego, ale małego) wydrukować, to bym się bał do Was zwrócić :-|
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 9 Lipiec 2014, 15:15   

Bo to chyba drukarnia nie jest, tylko takie "coś" zbierające zamówienia. Drukarza nad kałamarzem to tam nie zobaczysz. Pośrednik po prostu.

"Wycena - Axlo wybiera grupę wykonawców wśród swoich partnerów biznesowych..."
 
 
wydrukujemy.to
Początkujący



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13 Kwiecień 2015, 21:37   

Witam,
podbijam stary temat, bo głównie drukarnie offsetowe się pojawiały. Do małych nakładów zapraszam do WYDRUKUJEMY.TO
Drukujemy cyfrowo.
Pozdrawiam

Wiem że wyłamuję się z konwencji i że powinienem napisać tu jako niezależny grafik, który w swoim pierwszym poście chce się podzielić ze światem informacją, że ostatnio u nich drukowałem i są najtańsi na świecie a ich jakość powala a wiem coś o tym bo w dziesięciu innych drukarniach mnie nie powaliła.... ;-)
 
 
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 14 Kwiecień 2015, 09:18   

drogo...
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 14 Kwiecień 2015, 12:30   

Mnie też w dziesięciu innych nie powaliła, teraz to już nawet w jedenastu.
 
 
wydrukujemy.to
Początkujący



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14 Kwiecień 2015, 18:57   

Ostatni paragraf miał być żartem ale skoro jest odzew to co dokładnie u nas chezare drukowałeś że jakość nie powaliła?
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 14 Kwiecień 2015, 21:39   

wizytówka 100szt 4+4, 350g
u mnie 20zł (2h), wydrukujemyto : 44zł (24h)

plakat a3, 50szt, 150g
u mnie: 50zł (1h), wydrukujemyto: 84zł (3dni)

plakat a2, 1szt, 220g
u mnie: 7zł (24h), wydrukujemytol 32zł (3dni)

poooooozdrawiam :]
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 14 Kwiecień 2015, 22:06   

Dobra dobra, nie wytykajcie różnic cenowych. Wiadomo przecież, że w dużych drukarniach internetowych, które nie mają problemu z zapełnieniem arkusza, wizytówki 4+4 350g kosztują 25 zł za 250 szt i tak dalej. Faktem jest, że niektóre produkty wypadają (relatywnie) drogo na Wydrukujemt.to, ale pewno mają w ofercie niektóre produkty od jednej sztuki, czego próżno szukać u "kolosów".

Mnie osobiście nieco brakuje druku etykiet (ciętych na prosto i z plotera). Jak na razie tylko Viper i CaffePrint ma to w rozsądnej ofercie (oh jasne, że są inne firmy, ale to głównie etykiety rolowe, gdzie minimum to 1000-2000 sztuk). A mnie zależy na niewielkich nakładach dobrych jakościowo etykiet (na papierze i folii). Viper ma drogo (jak się nie jest agencją reklamową lub drukarnią), a Caffe ma ostre ograniczenia co do rozmiarów. Jakby ktoś miał namiar na drukarnię co robi dobre etykiety od ilości powiedzmy 100 szt w dowolnym rozmiarze, bez konieczności kupowania wykrojników, i do tego w dobrych cenach, to dajcie znać ;-)
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Kwiecień 2015, 00:00   

Ja u siebie coś takiego robię i myślę, że przy niewielkich nakładach koszt jest naprawdę bardzo przyzwoity.
Nie będę się tutaj reklamował, jeżeli ktoś będzie miał taką potrzebę to na PW podam szczegóły.
 
 
cyklop
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: x4
Pomógł: 8 razy
Wiek: 69
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 381
Skąd: Silesia
Wysłany: 15 Kwiecień 2015, 07:55   

Próbowałeś w Printnecie?
 
 
wydrukujemy.to
Początkujący



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15 Kwiecień 2015, 19:30   

dj_maras napisał/a:

plakat a2, 1szt, 220g
u mnie: 7zł (24h), wydrukujemytol 32zł (3dni)

przy plakatach solwentowych jest ustawiona cena minimalna na 1m2 stąd taka różnica. A0 jest w takiej samej cenie jak A2.
Reszta cen się zgadza - nie jesteśmy najtańsi na świecie i nie planujemy być. (mam wątpliwości czy ten emot ;-) był wystarczający do oznaczenia części wpisu, która była żartem...

Shame napisał/a:

Mnie osobiście nieco brakuje druku etykiet (ciętych na prosto i z plotera)

Etykiety w tej chwili w tylko w wersji: folia monomeryczna i ewentualnie wycinanie po konturze.
 
 
david789
Początkujący


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 15 Lipiec 2015, 22:43   

Ja drukuję właśnie w Speedzie, o którym tu wspomniano. Siedzę w branży, mam naprawdę masę projektów do druku i na tę drukarnię mogę liczyć zawsze. Dla mnie bardzo ważne były terminy i tu nie ma z tym żadnego problemu.
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 16