Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: s-p-i-n
30 Styczeń 2013, 22:15
Drukarnie
Autor Wiadomość
Kamilowski 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 31 Sierpień 2015, 16:23   

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić poznańską drukarnie , zamawiałem już kilka razy u nich różne materiały i wszystko było w porządku.
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
johnmitchel 
Początkujący


Wiek: 37
Dołączył: 27 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: 27 Październik 2015, 13:24   

Ja od kilku projektów wstecz korzystam z oferty tej drukarni
Bardzo dobry druk, szybka realizacja i dobra cena - to co dla mnie jest w sumie najważniejsze.
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 27 Październik 2015, 15:42   

I trzeba się prosić o wycenę...
To już nie te czasy, kolego!
 
 
juliakowalczyk
Początkujący


Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 31 Październik 2015, 14:56   

Ostatnio miałam przyjemność współpracować z bardzo dobrą drukarnią internetową Współpraca z mimi była szybka i profesjonalna. Najmilszym zaskoczeniem była ich pomoc w poprawieniu moich plików do druku. Szczerze moge ich poleci :-)
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Marzec 2016, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 31 Październik 2015, 15:16   

juliakowalczyk napisał/a:
Ostatnio miałam przyjemność współpracować z bardzo dobrą drukarnią internetową http://www.fanatycydruku.pl. Współpraca z mimi była szybka i profesjonalna. Najmilszym zaskoczeniem była ich pomoc w poprawieniu moich plików do druku. Szczerze moge ich poleci :-)


Niskich lotów spam, jaki wiele. Nie mniej jednak ceny przyzwoite i do ogarnięcia. Ciekawe jak z jakością druku...

Swoją drogą, to czy ci wszyscy SPAMerzy nie czają, że te pseudo posty silące się na autentyczność wypowiedzi szarego człowieka są bardziej odstręczające od zwyczajniej reklamy typu "Jestem przedstawicielem internetowej drukarni www.XYZ.com. Pracujemy na maszynach ABC, oferujemy druk D, E i F. Posiadamy własne studio graficzne, dzięki czemu nie tylko możemy weryfikować i na życzenie klienta poprawiać projekty, ale również oferujemy usługę ich przygotowania. TUTAJ portfolio naszych realizacji." - takie coś bardziej zachęca mnie do rzucenia okiem, gdyż sugeruje profesjonalizm.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 31 Październik 2015, 15:27   

Firma bez adresu(przynajmniej nie zauważyłem) z takich nie korzystam .
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 31 Październik 2015, 15:34   

restauro napisał/a:
Firma bez adresu(przynajmniej nie zauważyłem) z takich nie korzystam .
Dałbym Ci za tą odpowiedź "lajka" czy jak się to tam nazywa, ale nie zniżyłem się jak dotąd do tego, żeby jakieś tam "gęboksiążki" odwiedzać :mrgreen: .
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 1 Listopad 2015, 13:14   

Administratorem i właścicielem strony www.fanatycydruku.pl jest firma KODIAK-SERWIS Michał Sobczak z siedzibą w Poznaniu przy ul. Słonecznej 8a, o numerze NIP 779-221-84-09, regon 301619726, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 76905/2010. Firma KODIAK-SERWIS Michał Sobczak dalej zwana jest Drukarnią.

KODIAK-SERWIS to jakaś firma hydrauliczna czy cuś http://kodiakserwis.com.pl/
 
 
Andosik 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: 16 Sierpień 2016, 09:22   

A może [ ........]? Zamawiam tam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Jak na takie ceny super jakość wydruku. Dobra drukarnia online, polecam wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez restauro 16 Sierpień 2016, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qwerek 
Początkujący


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Styczeń 2017, 10:47   

fajne ceny ma ta drukarnia internetowa warto pisać o wycene indywidualną wtedy można starać się o lepsze ceny niż na stronie
Ostatnio zmieniony przez restauro 10 Styczeń 2017, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 19