Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kłopoty z forum
Autor Wiadomość
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Maj 2013, 21:46   Kłopoty z forum

Może to co powiem odsunie mnie o kilka dobrych miejscy od tytułu Bystrzaka Roku ale forum nie działa ostatnio najlepiej.

Pomijając problemy z niewyświetlającymi się postami, brakiem możliwości odpowiedzi czy nawet zalogowania się, teraz mam problem ze zmianą własnego avatara. W opcjach profilu przez auto-uzupełnianie mam wpisany mail i inne dane (poza hasłem oczywiście). Chciałem wgrać nowy plik z avatarem - lipa, nic się nie stało, poza komunikatem, że "Podany adres e-mail jest niepoprawny. Błędne hasło albo cośtamcośtam". Pomyślałem, że może trza wpisać to hasło? Takie zabezpieczenie czy coś... Lipa. Wciąż ten sam komunikat. Postanowiłem więc najpierw usunąć aktualny avatar i też ten sam komunikat, ale avatar zniknął. Znów próbuję wrzucić plik i nic. Nawet wpisywałem inny mail i aktualne hasło (procedura zmiany maila) i wciąż ten sam komunikat! Teraz nie mam żadnego avatara (a raczej błąd pliku) i nie mogę nic zmienić. Czy ktoś może się wziąć za to forum? Od strony technicznej, bo ostatnio nic tylko lipa i lipa. :-/

PS. Chcę mojego avatara! :-P
 
 
roland 



Wersja CorelDRAW: X6
Pomógł: 58 razy
Wiek: 57
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 607
Skąd: Opole
Wysłany: 8 Maj 2013, 10:31   

Niestety, ale ostatnio trochę miałem problemów z działaniem Forum. Większość, i wszystkie najpoważniejsze problemy udało mi się usunąć. Jednak jak sam piszesz pojawiają się pewne kłopoty z niektórymi opcjami. Niestety nie znam się zbyt dobrze na php by Przemo i sprawy związane z "silnikiem" forum sprawiają mi kłopoty. Jeżeli znajdzie się ktoś znający php by Przemo, który mógłby pomóc mi w sprawach technicznych, serwisowania forum, to bardzo proszę o kontakt.
 
 
julo22 
Bywalec
master



Wersja CorelDRAW: 7,12,16
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23 Wrzesień 2013, 15:51   

JA ROWNIEZ NIE MOGE ZMIENIC AVATARA, POKAZUJE "SPAMMING IS PROHIBITED"
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Wrzesień 2013, 22:27   

No u mnie w jakiś dziwny sposób pomogło zalogowanie się z innego kompa / miejsca (dokładniej rzecz biorąc, z pracy). Wtedy mi przyjęło wpisywane dane ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13