Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Corelem paintshop photo pro x3
Autor Wiadomość
oskim5 
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Śląskie
Wysłany: 12 Maj 2013, 21:32   Problem z Corelem paintshop photo pro x3

Mój Corel paintshop photo pro x3 od kilku dni coś szwankuje. Kiedy, jak zawsze próbowałem dopisać jakiś tekst do obrazka, ten (corel) nagle się zawiesił. Próbowałem wiele razy go zrestartować, ale to nic nie daje. Od kilku dni niestety nie mogę nic dopisywać do obrazków.
Jaka może być tego przyczyna? Czy można coś z tym zrobić?
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 13 Maj 2013, 08:46   

moze nowa instalacja pomoze
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Maj 2013, 12:04   

1. Wybierz kolejno Plik Preferencje Zresetuj preferencje.
Zostanie wyświetlone okno dialogowe Zresetuj aplikację.
2. Zaznacz dowolne z następujących pól wyboru:
 Zresetuj preferencje ogólne — powoduje zresetowanie wszystkich ogólnych ustawień preferencji programu do ustawień domyślnych
 Zresetuj lokalizacje plików — powoduje zresetowanie wszystkich ustawień lokalizacji plików do ustawień domyślnych programu
 Zresetuj obszar roboczy do konfiguracji domyślnej — powoduje zresetowanie bieżącego obszaru roboczego do ustawień domyślnych programu
 Zresetuj położenie okien dialogowych i ostatnio użyte ustawienia — powoduje zresetowanie okien dialogowych, aby wyświetlane były w domyślnym położeniu oraz używały ustawień domyślnych
 Usuń wszystkie pliki pamięci podręcznej — powoduje usunięcie wszystkich istniejących plików pamięci podręcznej
 Wyświetlaj na ekranie wszystkie paski narzędzi i palety — powoduje wyświetlenie wszystkich pasków narzędzi i palet
3. Kliknij przycisk OK.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Maj 2013, 12:05   

Można zresetować całą aplikację do stanu domyślnego, przytrzymując naciśnięty klawisz Shift podczas uruchamiania programu. Podczas resetowania programu usuwane są wszystkie dostosowania.
 
 
oskim5 
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Śląskie
Wysłany: 13 Maj 2013, 22:44   

restauro napisał/a:
1. Wybierz kolejno Plik Preferencje Zresetuj preferencje.
Zostanie wyświetlone okno dialogowe Zresetuj aplikację.
2. Zaznacz dowolne z następujących pól wyboru:
 Zresetuj preferencje ogólne — powoduje zresetowanie wszystkich ogólnych ustawień preferencji programu do ustawień domyślnych
 Zresetuj lokalizacje plików — powoduje zresetowanie wszystkich ustawień lokalizacji plików do ustawień domyślnych programu
 Zresetuj obszar roboczy do konfiguracji domyślnej — powoduje zresetowanie bieżącego obszaru roboczego do ustawień domyślnych programu
 Zresetuj położenie okien dialogowych i ostatnio użyte ustawienia — powoduje zresetowanie okien dialogowych, aby wyświetlane były w domyślnym położeniu oraz używały ustawień domyślnych
 Usuń wszystkie pliki pamięci podręcznej — powoduje usunięcie wszystkich istniejących plików pamięci podręcznej
 Wyświetlaj na ekranie wszystkie paski narzędzi i palety — powoduje wyświetlenie wszystkich pasków narzędzi i palet
3. Kliknij przycisk OK.


Wykonałem powyższe czynności, lecz dalej corel zacina się przy użyciu tych samych funkcji.
Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł?
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 14 Maj 2013, 09:42   

ja miałem taki myk w adobe,koń trojański mi się zainstalował najprawdopodobniej przy pobieraniu czcionki otf,nie wiem czy pomoże ale warto spubować tu jest temat http://corel.wodip.opole....p?p=42190#42190 u mnie gdy antyvir to wyczyścił adobe odżyło
 
 
oskim5 
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Śląskie
Wysłany: 14 Maj 2013, 20:48   

Wczoraj zresetowałem jeszcze 3 razy tego corela, ale poprawy nie było. Dziś kiedy włączyłem komputer w corelu wszystko gra.
Dziękuję Wam za pomoc :-D
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15 Maj 2013, 12:03   

oskim5 napisał/a:
Dziś kiedy włączyłem komputer w corelu wszystko gra.

Znaczy się modły pomogły.
 
 
riax 
Początkujący


Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25 Listopad 2013, 11:07   

Do trzech razy próba. :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14