Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo na konkurs - Bytom
Autor Wiadomość
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Lipiec 2013, 14:41   Logo na konkurs - Bytom

Miasto Bytom zorganizowało konkurs na odświeżenie ich loga. Chodziło o logo oraz slogan - jak ktoś chciał, mógł zostać ten co jest.




Poniżej mój projekt:



Jak ktoś chce może obczaić te loga, które uzyskały najwięcej głosów TUTAJ. Od razu uprzedzę, że mnie tam nie ma, jednak to nie uchroni czytelników przed średnio przyjemnymi wrażeniami estetycznymi, bo propozycje są, delikatnie mówiąc, mało profesjonalne.

Tak czy inaczej, chwalę się czym mogę ;-) A akurat w tym projekcie jest to mock-up ulotki trójdzielnej oraz wizytówki, bo to pierwszy, który zrobiłem sam :mrgreen:
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 10 Lipiec 2013, 21:59   

fakt faktem... to loga z linku co dałeś to grzecznie mówiąc "do ch##a nie podobne", ale przykro mi to pisać Twoje też mnie nie zachwyca...
pierwsze co mi wpadło do glowy, gdyby Twoje logo wygrało to powiedz jak to widzisz... wjeżdzasz do Bytomia i przed miastem wielka tablica z Twoim logiem... wielkaaaa tablica a tam trzy kreski i strasznie małe litery... fakt faktem jest dość estetycznie ale gdybym sam takie logo robił to stwierdziłbym, że akurat logo miasta musi się rzucać w oko... Logo bytomia czy każdego innego miasta chyba powinno być bardziej widoczne z daleka... Takie logo bedzie wykorzystywane własnie na wielkich tablicach przed miastem, banerach na imprezach plenerowych itp... Twoje logo wg mnie jest typowe na ulotki i wizytówki gdzie człowiek ma czas się przyjdżeć ze spokojem... a im raczej chodzi, że ma to ktoś zobaczyć przez sekundę i zapamietać... i dlatego uważam, że zdecydowanie powinno być poprostu bardziej czytelne.

samo logo - bardzo ciekawy pomysł, szczególnie fajna wizytówka :]
pozdro
 
 
Jara123 
Początkujący


Wiek: 36
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Faisalabad
Wysłany: 30 Październik 2013, 13:10   Post

bo propozycje są, delikatnie mówiąc, mało profesjonalne.
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 30 Październik 2013, 13:18   

Shame, mógłbyś następnym razem nie podawać żadnych linków? :-)
Co do logo, to mnie się podoba, może trochę krótszy zjazd do kopalni bym zrobił.
 
 
julo22 
Bywalec
master



Wersja CorelDRAW: 7,12,16
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 36
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Listopad 2013, 21:01   

jak na logo miasta zbyt futurystyczne że tak powiem, natomiast jako grafika mi się podoba taki minimal ok
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 4 Listopad 2013, 23:52   

Dzięki bardzo za miłe słowa :poklon Ja też, nie ukrywam, pomyślałem o tym, że za "firmowe" to logo, jak dla miasta. Ale to stwierdziłem dopiero po skończeniu całej pracy i odejściu kilku kroków od monitora :-P Wtedy było ciut za późno (termin nadsyłania prac się zbliżał) na robienie od nowa. Nie mniej jednak, taki minimalizm to mój ulubiony styl.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14