Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: roland
11 Grudzień 2013, 18:02
Nowy dział - propozycja

Czy chcesz, aby powstał nowy dział na forum, wyrażający wdzięczność Corelowi, że udało się coś skończyć?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
100%
 100%  [ 4 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 7 Wrzesień 2013, 15:43   Nowy dział - propozycja

Jeden z użytkowników proponuje:

Bogumila M. napisał/a:
Myślę, że nie od rzeczy byłoby także wprowadzenie działu, w którym użytkownicy wyrażali by swą wdzięczność. Np. "Dziś w ciągu pięciu godzin pracy Corel wywrócił się tylko dwa razy." Albo "Mimo, iż Corel nie służy do pisania udało mi się napisać trzy zdania". W ostateczności "Łubu dubu, łubu dubu niech żyje Corel z Kanady."


Myślę, że pomysł jest taki sobie, ale proponuję poddać pod głosowanie.
Ja jestem przeciw, Bogumiła M. - za. Czyli 1:1.

Wnoszę o dopisywanie głosów z argumentacją (dlaczego za, dlaczego przeciw). W razie, gdyby większość była "za" - to proponuję, aby moderatorem był pomysłodawca. Wymyślenie nazwy działu to też jego przywilej.
 
 
Bogumila M.
[Usunięty]

Wysłany: 7 Wrzesień 2013, 16:54   

Aby ułatwić podjęcie decyzji warto zapoznać się z genezą tej propozycji, o której Tegraf był łaskaw napisać:
tegraf napisał/a:
To jest pomysł wprost genialny.
Jak widać po przemyśleniu sprawy początkowy entuzjazm gdzieś wyparował.

A nazwa nowego działu? Może "U mnie działa"?
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 29 Październik 2013, 17:11   

Ankieta wygasła, lecz nic to… określę się werbalnie: jestem za, a nawet przeciw. A dokładniej jestem przeciw temu działowi, ale zdecydowanie jestem za błędami Corela. Popieram je. Powód jest prosty, dzięki niedociągnięciom Corela, zarówno tym rzekomym, jak i tym prawdziwym, mamy najpiękniejsze offtopic-i w sieci. Bez nich nasze forum byłoby nudne. A tak, ma własny urok. Przykładowo: forumowicz prosi nas o pomoc z makrem, a my mu robimy wykład, dajmy na to o fontach, jeśli zaś zgłosi błąd w komunikacji z drukarką marki plujka, zrobimy mu lekcję z drukarstwa offsetowego począwszy od Gutenberga, czy tam innego Aldusa. Jeśli nieśmiało zapyta o gradację, natychmiast dowie się wszystkiego o rastrowaniu, rozetkach i modelu Munsella.
Utworzenie wspomnianego działu natychmiast uczyniło by go równie poczytnym co demotywatory.pl, wzrósłby ruch na witrynie, zaś @Roland musiałby przenieść hosting na płatne ruskie serwery, tak uczciwie sprawdzone na polskim wyborcy.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Październik 2013, 21:39   

No ale co Ty chcesz? Przecież każdy zaglądający na to forum i mający możliwość skomentowania czegokolwiek zrobi to z pieśnią na ustach. Zazwyczaj bez sensu, zazwyczaj jako "jestem na nie" bo nie wymaga to dowodu a tylko zdeklarowania, że "u mnie nie działa"!
Nie zwalczysz tego: "userzy" nazywają jakoś (w necie) takie osoby - coś z futerkiem, ogonem i rogami mi się kojarzy, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć takiego przydomka...
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 29 Październik 2013, 22:46   

Chcę, żeby to trwało.

Jednak to NIE trollowanie. Różnicę widać.
 
 
Bogumila M.
[Usunięty]

Wysłany: 3 Grudzień 2013, 11:34   

Regulamin napisał/a:
Wszystkie posty, które nie zawierają w sobie żadnej konkretnej odpowiedzi np. "Zgadzam się z Tobą" lub "potwierdzam, tak ma być" będą usuwane. Taki post nie wnosi nic do tematu, a tylko zaśmieca czyli jest offtopiciem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 16