Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z instalacją Corel Videostudio X6
Autor Wiadomość
sparrow
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Listopad 2013, 14:57   Problem z instalacją Corel Videostudio X6

Witam. Właśnie zakupiłem sobie program Corel Videostudio X6. Mój komputer posiada system Windows 8 64 bitowy, 16 Gb Ram, procesor Intel Core i5. Do tej pory miałem zainstalowany Corel videostudio x5 w wersji 30-dniowej ze strony producenta, który działa bez zarzutu. Postanowiłem kupić nowszą wersję, i gdy klikam na instalację to po prostu nic się nie dzieje. Nie wyskakuje żaden komunikat.
Próbowałem pobrać wersję testową X6 ze strony producenta lecz dzieje się to samo. Program się rozpakowuje i gdy klikam setup to nic się nie dzieje. Co może być przyczyną?
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 16 Listopad 2013, 15:08   

nie instaluje sie nowszych pakietów w tym samym folderze co wcześniejsze wersje,,pisałem już o tym zreztą corel też o tym pisze i powtarza to jak mantre,co zrobić odinstalować totalnie wszystko co związane z corelem i zainstalować nowy pakiet
 
 
sparrow
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Listopad 2013, 15:57   

Nie chodzi o to że Videostudio X6 nie działa po instalacji tylko, że w ogóle nie dochodzi do uruchomienia się pliku instalacyjnego. Wcześniejszy program Videostudio X5 został odinstalowany, rejestr został wyczyszczony. Nawet ręcznie uruchomiłem Regedit i usunąłem wszystkie wpisy ze słowem Corel Videostudio X6 oraz X5.

Próbowałem uruchamiać w trybie zgodności lecz to również nic nie daje. Po prostu po kliknięci Install Videostudio X6 nic się nie dzieje.

Nagrałem filmik jak to wygląda dla pełnej jasności tematu - http://www.youtube.com/watch?v=_iKBLyY18wU
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16 Listopad 2013, 16:03   

Bidon napisał .Przed instalacją oczyść wszystko związane z tym programem, łącznie z rejestrem ,który na koniec możesz zdefragmentować.
 
 
sparrow
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Listopad 2013, 18:08   

Nic nie działa. Rejestr czyściłem, defragmentowałem, nawet ręcznie usuwałem wszystkie wpisy. Nic to nie daje. Nie ma żadnej reakcji po naciśnięciu przycisku Install Corel Videostudio X6
Zostaje mi tylko reinstalacja Windows 8 na nowo.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 16 Listopad 2013, 18:20   

musi działac,jeszcze można ustawić framework na 3.5 bo chyba 8 ma na stałe 4,ale i tak setup musi chodzić ,,powiem tak,kolega chyba nie wszystko ma legal ;-)
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16 Listopad 2013, 18:37   

bidon184 napisał/a:
nie wszystko ma legal

To i tak powinien się wgrać i działać przez 30 dni .
 
 
sparrow
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16 Listopad 2013, 18:51   

Wszystko mam legalne, komputer nowy kupiony z systemem Windows. I nie życzę sobie tego typu komentarzy.

A do bidon184 czy ty widziałeś filmik, który załączyłem. Teksty w stylu "musi działać" służą chyba tylko nabijaniu postów.
W filmiku jest pokazane że nic się nie dzieje po naciśnięciu instalacji.

Jako ciekawostkę podam że instalacja Corel videostudio X5 przebiega bez problemu.
 
 
sparrow
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17 Listopad 2013, 10:37   

Problem rozwiązany - sformatowałem dysk, zainstalowałem na nowo system Windows 8, wszystkie aktualizacje i dopiero program Corel Videostudio X6. Wszystko działa.
 
 
David70 
Początkujący


Wiek: 33
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: UK
Wysłany: 16 Październik 2014, 19:19   

Próbowałem pobrać wersję testową X6 ze strony producenta lecz dzieje się to samo. Program się rozpakowuje i gdy klikam setup to nic się nie dzieje. Co może być przyczyną? dances
hm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14