Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: restauro
14 Marzec 2016, 14:41
Draw X6 Student & Home - brakujące komponenty.
Autor Wiadomość
Miszogun 
Początkujący
Miszogun


Wersja CorelDRAW: x6
Wiek: 62
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 15 Marzec 2014, 09:10   Draw X6 Student & Home - brakujące komponenty.

Witam!
Kupiłem córce Corela jak wyżej. W ofercie na Allegro był taki zestaw:
W zestawie :CorelDRAWŸ X6
— intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
CorelŸ PHOTO-PAINT™ X6
— profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć

CorelŸ PowerTRACE™ X6
— narzędzie do szybkiego i dokładnego przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe
CorelŸ CONNECT™
— pełnoekranowa przeglądarka umożliwiająca wyszukiwanie materiałów cyfrowych na komputerze, w sieci lokalnej, na dysku oraz w serwisach iStockPhotoŸ i Fotolia
Corel CAPTURE™ X6
— narzędzie pozwalające przechwytywać zawartość ekranu komputera jednym kliknięciem

CorelŸ Website Creator™ X6
— nowe, zaawansowane oprogramowanie do samodzielnego tworzenia witryn internetowych
PhotoZoom Pro 2 :
— Wygodny PHOTO-PAINT plug-in, aby powiększyć cyfrowe obrazy
CorelDRAW Ÿ ConceptShare ™:
— Interaktywne narzędzie do pracy grupowej
Z tego zestawu po instalacji wgrały się te zaznaczone na niebiesko. Jakiś "Trace" działa ale jako komponent Corel Draw a nie osobny program. Photo Zoom - szczerze nie wiem czy jest czy go nie ma bo to wtyczka Painta, jak to sprawdzić? Natomiast nie ma Website Creatora. Według innego wpisu w tej ofercie miał być dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Ja jestem zarejestrowany, i co z tego?
Zapytałem sprzedawcę jak z tym jest, odpowiedział mi że on tylko sprzedaje i się nie zna.
Po instalacji i rejestracji dostałem miłego maila od Corela, i to był ostatni miły post w tym temacie. Kiedy próbuję się skontaktować z serwisem Corela trafiam na mur nie do przebicia w postaci żądania numeru którego nikt mi nie podał, i nie chodzi tu o numer identyfikacyjny programu. Co ciekawsze - na moim koncie w Corelu jest wpis -"brak zarejestrowanych programów", a próba ponownej rejestracji kończy się komunikatem o błędzie.
Nie jestem geniuszem komputerowym więc jeśli ktoś może mi coś w tej sprawie wyjaśnić to proszę jak najprościej.
Pozdrawiam.
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 15 Marzec 2014, 10:33   

Tak, wersja edukacyjna jest okrojona. Poza tym, o czym napisałeś, nie ma też możliwości używania makr VBS. Co do tylko częściowej obecności Trace — jestem zaskoczony, nie wiedziałem, że jest tak źle.

Nader przydatny PhotoZoom jest możliwy do pobrania tylko po aktywacji corelowego konta, ale nie wiem, czy dla wersji dla żaków i domowników. U Ciebie coś ewidentnie nie poszło z aktywacją konta.

Poza tym, ten brak numeru? U kogo kupiłeś program?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14