Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekty koszulek - sztuki walk
Autor Wiadomość
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 11:58   Projekty koszulek - sztuki walk

























Ostatnio zmieniony przez DzumA - 78 9 Kwiecień 2014, 19:44, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 13:35   

Dżuma, co ja będę dużo mówił, ELEGANCKO :-)
To jakieś konkretne zamówienie, czy tak z nudów :-)
Link sobie zapiszę żeby co niektórych tu wysyłać :-)
 
 
curve
Doradca


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 121
Skąd: z nienacka
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 14:56   

kreska bardzo dobra i przerysowanie profi, ale projekty same w sobie troche mizerne
osobiście (bez urazy) nie kupiłbym żadnej z tych koszulek
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 16:56   

Ludziska, wrzucajcie mniejsze gabarytowo bitmapy na forum. Rozumiem, że raz na jakiś czas, ktoś się pomyli, ale ciągle?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 19:11   

I ja się do tego "apelu" przyłączę.
DzumA - 78 - nie pomyślałeś, że Twoje prace w takiej wielkości można łatwo strejsować i sprzedać jako swoje ;-) ?
 
 
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 9 Kwiecień 2014, 19:40   

no cóż chciałem żebyście pooglądali szczegółowo - w końcu to prace wektorowe - na większości prac podglądowych innych użytkowników nie wszystko można dostrzec ;-) widzę, że internet nie u wszystkich jeszcze hula pełną parą - świadomy jestem strasowania więc ulegam Waszym usilnym namowom

rysunki są zleceniem sprzed 2 lat - ściśle określonym - wizualizacja nie przedstawia ich faktycznego wyglądu - klient mógł modyfikować wielkością oraz miejscem wydruku - ciuchy to bluzy i koszulki - klienta twierdzi , że sprzedał wszystkie cuchy ;-) więc gdzieś znajduje się grono zadowolonych odbiorców
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 00:10   

skoro grafiki rysowane z "żywych" zdjęć nie robią piorunującego wrażenia, to co by tu powiedzieć o stock'owych ;)
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 01:21   

Dlaczego? Dobrze wykonane.
 
 
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 10:05   

DoluDesign - widzę że czekałeś na ripostę - ten post jest dla Ciebie ;-) za to widzę że wnikliwie analizowałeś rysunki - ile czasu na to straciłeś ? ;-) przynajmniej weź pod uwagę ile emocji postaci można odczytać z moich prac a ile z Twoich

to był taki mały sprawdzian dla wnikliwych - DoluDesign - widzę, że zdałeś egzamin - bardzo dobrze grzebiesz - ostatnie dwa zdjęcia dałem celowo

klient na początku właśnie je mi dał chcąc sprawdzić jakość kreski ;-) następnie chciał kontynuować współpracę na szerszą skalę - dopytałem o szczegóły - powiedziałem STOP nie idę na to - chciał stockowe rysunki kłaść na ciuchy i sprzedawać - powiedziałem, żeby sobie je kupił ja mogę rysować dla niego ze zdjęć.

więc dostałem nieco zdjęć - ściśle określone co ma być i jak ;-)

jak widzicie ocena projektu to ocen subiektywna - a biznes to biznes ;-) on zaryzykował i nie żałował
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 10:30   

Dzuma, powiedz mi, jeśli możesz, coś więcej o tym nadruku Project XXL, bo od jakiegoś czasu robię dla firmy, która wie się właśnie tak i ma podobne logo. Ciekawe, czy jest jakiś wspólny mianownik.
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 11:48   

DzumA - 78 napisał/a:
DoluDesign - widzę że czekałeś na ripostę - ten post jest dla Ciebie ;-) za to widzę że wnikliwie analizowałeś rysunki - ile czasu na to straciłeś ? ;-) przynajmniej weź pod uwagę ile emocji postaci można odczytać z moich prac a ile z Twoich


nie czekałem na ripostę, ale jak się trafiła to czemu nie ;) i nic tu nie musiałem analizować wnikliwie, jak Byś siedział w grafice kibicowskiej tyle co ja to Byś wiedział, że większość klubów w Polsce przemaglowała te postaci do granic możliwości ;)

ps: jak Ci zależy, aby te grafiki nigdzie nie zostały wykorzystane to daj je w dużo słabszej jakości, sporo domorysłych "grafików" od wlepek (naklejek) lubi przytulać takie rarytaski ;)
 
 
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 11 Kwiecień 2014, 16:25   

tak Shame
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 20:37   

Sporo dobrego dziergania stary
 
 
tomczy_twsm
Doradca


Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: Toruń
Wysłany: 13 Kwiecień 2015, 11:52   opinia

Postaci rysowane są konkretne nie ma co tu się rozpisywać... Dobra robota, ale po za tym... moim zdaniem padaka... Nie widzą mi tę te ułożenia napisów, fonty też moim zdaniem nie najlepiej dobrane, jedynie jaki projekt mi się widzi to ten typ w kształcie litery "X" Jak tak patrzę to odnoszę wrażenie jak by jeden grafik zajmował się postaciami a drugi resztą...
Ale żeby nie było postacie na bardzo dobre!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13