Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe oprogramowanie, jeśli zdążysz.
Autor Wiadomość
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 10:02   

http://www.download.net.pl/1771927/smartdeblur/



Windows
7 32 bit / 7 64 bit / Vista 32-bit / Vista 64-bit / XP 32-bit / XP 64-bit / Windows 8
Licencja:
Freeware
(darmowe)

Jest także wersja Beta.
http://www.zachowajto.pl/...-0-beta-win-rar
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Kwiecień 2015, 17:29   

RawTherapee

http://download.centrumxp...ign=rawtherapee
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2 Maj 2015, 19:59   

Nowsza wersja programu .
Free Perfect Effects 9.5 Premium Edition

http://sharewareonsale.co...um-edition-sale
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 5 Lipiec 2015, 13:29   

Free

http://sharewareonsale.co...director-4-sale
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 19 Lipiec 2015, 11:47   

https://www.youtube.com/watch?v=-y5CtLYtJRI

http://sharewareonsale.co...way-coupon-sale
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 4 Sierpień 2015, 20:48   

Na „giwełejuofdedeju dot kom” jest za darmo wielu plików (CDR na wejściu też jest) konwertowadło:

ReaConverter 7 Standard — może ktoś go wypróbuje i tu napisze, hę?



Działa też z linii komend:



Ale, czy w wersji darmowej też? Tego nie wiem.
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 15 Sierpień 2015, 17:07   

DxO Optics Pro 8 Elite
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11 Wrzesień 2015, 19:38   

http://sharewareonsale.co...way-coupon-sale


2 days 12 hrs
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 14:21   

Restauro, cóż, gdyby Corel przestał rozwijać DRAWa, to przeszedłbym nie na Inkscape ani nie na Illustratora tylko właśnie na Xarę. Bardzo mi się podoba pełna wersja, czyli Xara Designer Pro.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 17:19   

Artur Miernik napisał/a:
Bardzo mi się podoba pełna wersja, czyli Xara Designer Pro.

Przyznam się , nie znam,ale bardzo mnie zainteresowałeś . Nie chcę zaśmiecać komputera trialami , już i tak ledwo zipie i pomału trzeba będzie pomyśleć o czymś nowym.Jeśli gdzieś się natknę na pełną wersje na pewno przetestuję .
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 13 Wrzesień 2015, 02:34   

Pokrótce… Xara i Corel to w miarę bliźniacze programy. Swego czasu, czyli jakieś 12 wersji temu, obie firmy miały umowę: wspólna, wiązana sprzedaż produktów, oraz wymiana niektórych pomysłów i rozwiązań.



A było to tak, że Corel, jako program najbardziej innowacyjny na rynku przodował, ale dostał drobnej zadyszki w rozwoju, więc właściciele Corela przychylnie spoglądali na młodziutką Xarę, która w większości była klonem interfejsu i funkcji Corela, ale zawierała klika rewolucyjnych w prostocie pomysłów, jak na przykład przezroczystości i wypełnienia tonalne rysowane od ręki, poprzez przeciągnięcie myszą. Corelowcy nie robili więc xarowcom sądowych fochów o podpylenie interfejsu i ogólnej zasady działania, a dodać trzeba, że taki foch zmiótłby Xarę z rynku, za to xarowcy dali do Corela tych kilka bajerów, jak na przykład wspomniane gradacje z ręki. Dostali też reklamę i wspólną dystrybucję, a oba programy zyskały możliwość wzajemnej obsługi swoich formatów. Zapewne Corel Corp. liczyła na powolne połączenie sił, wchłonięcie mniejszego i wspólną, dalszą pracę, już nad jednym produktem. Tak się nie stało, Xara zyskała jakiś tam rozgłos i jej twórcy zerwali zaręczyny z Kanadyjczykami.








Z grubsza założenie jest takie, że Xara to najszybciej i najpłynniej działający program ogólnoprojektowy na rynku, z naciskiem na poprawienie intuicyjności i naturalności w odręcznej pracy z funkcjami i efektami. Cóż pisać — udało się.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Wrzesień 2015, 09:48   

Zdążyłem już poszukać trochę info w Google o programie .Znalazłem nawet starsze darmowe wersje ,niestety na Linuxa ,którego aktualnie nie mam zainstalowanego .Szkoda ,że trial 11 udostępniają tylko na siedem dni,nie ma szans żeby go w wolnych chwilach przetestować .
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 16 Wrzesień 2015, 10:12   

To może… dopnij jakiś antyczny dysk, np, z 80-100 GB i zainstaluj na nim np. Minta LMDE oraz starą Xarę. Linuxa lepiej trzymać osobno, a rozruch wybierać z BIOSu/UEFI, tak, żeby GRUB nie przejął rozruchu Windowsa.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16 Wrzesień 2015, 11:22   

Artur Miernik napisał/a:
rozruch wybierać

Mam już na rożnych dyskach trzy systemy Windows w swoim blaszaku. Jeden żony (zawsze mi namiesza w systemie , wiec ma swój . Na co dzień używa iPada lub smartfona(, ale jakieś sprawy związane z pracą miele w oknie. ).Linixa instaluje z pendrive, jeśli czasem jest mi potrzebny . Mam laptopa ,który kiedyś używała żona i córka oraz mającego już swoje lata iBooka i pewnie tam zainstaluje , żeby się pobawić .
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 31 Październik 2015, 15:37   

Dwie propozycje godne uwagi:

COLOR Projects Premium - noncommertial :-/ ale zawsze.

SoftMaker Office 2012 - commerial i noncommertial. Niby pakiet ma kilka lat,a le nie oszukujmy się, nie ma to takiego znaczenia. Ja do teraz używam MS Office 2010 i nie kwapię się do jakiejkolwiek zmiany, bo uważam, że im nowszy WORD tym więcej opcji pochowanych i tym bardziej skopany UI i UX.
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 1 Listopad 2015, 13:08   

COLOR... chce kody aktywacyjne ?!
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Listopad 2015, 13:42   

Kod:
DIRECTIONS
Download COLOR Projects Premium and install it. During install, you will be prompted with a screen that provide step-by-step directions on how to register COLOR Projects Premium. At that screen, click the "Internet" button and you will be taken to a page in your web browser where you must register with FRANZIS, the developer of COLOR Projects Premium. Register on the website (remember the email and password you select -- you will need it later on) and you will now be sent a confirmation email (give it a few minutes to arrive). Click the link in the email. Next you will be sent an email with your user-ID and registration code. Input that into COLOR Projects Premium and install the program. After installation, run the program and you will see a screen asking you to enter a "Serial Number". Enter the registration code you were given earlier via email into the "Serial Number" box (make sure you don't enter any empty spaces before / after the code) and click "Register". This will open a page on the developer's website that says "Thank you for registering our product, you can now use it. Click on "Activate" in the product". (If you don't see this message and see a register page again, login with the email address and password you created earlier and you should then see the message.) Now go back to COLOR Projects Premium and click the "Activate Now" button and it will be registered. Enjoy!


Jednym słowem - trza się zarejestrować i potem dostaniesz seriala.
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 1 Listopad 2015, 13:55   

no własnie nic nie dostałem
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 1 Listopad 2015, 15:24   

dj_maras napisał/a:
no własnie nic nie dostałem

Jeśli nie pobierałeś u nich wcześniej innych programów ,musisz podać adres internetowy i jakieś hasło. Dostaniesz link potwierdzający i dopiero gdy go aktywujesz prześlą ID oraz serial. Jeżeli już kiedyś się nich logowałeś ,podaj tylko adres i hasło z poprzedniego pobytu . Możesz także sprawdzić w spamie, czy czasem tam nie ma wiadomości .

Odnośnie programu, za bardzo zautomatyzowany .
 
 
Sound 
Doradca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 114
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 3 Grudzień 2015, 19:25   

Perfect Effects 9.5 - on1 znowu za free
http://www.on1.com/digitalcameraworld/#email
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 4 Luty 2016, 11:50   

Free ESET Smart Security


http://sharewareonsale.co...way-coupon-sale
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 4 Luty 2016, 19:08   

restauro napisał/a:
Free ESET Smart Security


Też się w pierwszej chwili rzuciłem, ale nie dość, że trzeba mega rejestracje przechodzić, to jeszcze udo jest na pół roku. non-commercial :-/ Oferta taka sobie. Taki dłuższy trial.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7662
Skąd: Gdynia
Wysłany: 4 Luty 2016, 19:42   

Mam zainstalowany Avast Prof, wiec nawet nie sprawdzałem dalej.Zazwyczaj na tej stronie programy są minimum na rok ,a tu jeden się wyłamał i udaje że taki wspaniałomyślny.Mam nadzieję ,że inni nie wezmą złego przykładu z ESET .
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 4 Luty 2016, 19:46   

znaczy to jest zajebisty program ale w tej ofercie to naprawde lekko przegieli,nie oplaca sie na pol roku w tym okresie Lutym likwidowac baze starego programu,poniewaz potem mozesz zostac z reka w nocniku i zostanie ci avasr z darmowych,nie wspominajac o zaporze,wiec reasumujac ,mimo ze to naprawde zarabisty program ,nie kozystal bym z tej oferty
 
 
shestiger 
Praktyk



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2016
Posty: 52
Skąd: Kluszkowce
Wysłany: 19 Marzec 2016, 07:34   

Kurcze fajne to! Na pewno będę zaglądać :D na androida też darmowe appki pokazują :) tylko czy im się to opłaca w ogóle...?:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13