Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
logo klubu piłkarskiego
Autor Wiadomość
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2014, 20:30   logo klubu piłkarskiego

na pewnym forum było zadanie wykonać herb klubu,nic nie miało znaczenia tylko żeby był napis OMG ,więć zrobiłem takie cóœś ,co o tym sądziciee :-)

 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 3 Maj 2014, 01:23   

Jak OMG, to trafiłeś. Właśnie miałem to powiedzieć :mrgreen: Nie za szczegółowe? Te złożone dłonie i w ogóle...
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2014, 05:47   

tak,tak masz racje,ale ogólnie zabrałem się za to w formie żartu,ale potem jakoś się spiołem :-) ,i nawaliłem szczegułów,jak to sie mówi narysuj ile się da a potem możesz usunąć,gorzej jak musisz dorysować :-) ,a tak ogólnie to chciałem w w skrzydłaa uderzyć bo mam zrobione zajeeeebiste skrzydełka,zostały mi ze zlecenia pewnego,ale to wydało mi się zbyt oklepane,dlatego dałem dłonie,no bo cóż można dać gdy nazwa drużyny to OMG :-) nie miałem innego pomysłu :-P
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 3 Maj 2014, 09:33   

Piłka w środku jest fajna. Zbrakło cieniowania na niebieskim nadruku na niej i wygląda nie tak: piłka w 3D, nadruk w 2D. Do tego różne grubości konturów, font też nie ten. Tarcza ma niezły projekt.

bidon184 napisał/a:
cóż można dać gdy nazwa drużyny to OMG


Na przykład gościa ubranego w różowe tutu i gorset, posuwającego ogolona na zero kozę - wtedy pierwsze co bym pomyślał to "oh my God!". Ot, taka sugestia.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2014, 11:36   

no tak kontury to moja bolączka zawsze o nich zapominam :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13