Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo do wyłącznego użytku grupy treningowej StreetWorkout
Autor Wiadomość
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 19 Listopad 2014, 23:07   Logo do wyłącznego użytku grupy treningowej StreetWorkout

Dał by radę wykonać ktoś dla mnie logo dla grupy StreetWorkout na jej wyłączny użytek? :) Coś tego typu http://www.fotosik.pl/pok...30fd27bbae.html
Oczywiście wersję czarno-białą i biało czarną :o Bez tła żeby koszulki wyglądały ładnie :)
Jeśli komuś by się chciało oczywiście :3 Skrzydła mogły by wyglądać bardziej tak http://cs315921.vk.me/g12165675/a_eeb42216.jpg oraz zarysy mięśni też coś tego typu jak na obrazku chyba, że ktoś ma coś lepszego do zaoferowania ^.^ Mięśnie są średnio narysowane więc jeśli się komuś chce niech podpatrzy jak powinno to wyglądać na zdjęciach itp :) Mięśnie nóg by się przydało w ogóle dorobić :) I napis na górze On The Rod , :)
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 19 Listopad 2014, 23:43   

hym,Ty chyba nie rozumiesz tego forum :-) dla nas nie jest problemem zwektoryzywać ten rysunek :-D ,to jest pikus :lol: problem polega na tym że sie trzymamy regol,jesli kolega ,ktory jest nany nam nie wypowie sie na temat to twoj temat jest martwy :-) ,ja np jestem hardcorowcem i wektoryzuje dużo ,ale wzyciu bym nie zrobił tego koledze z forum,rozumujesz???np jestem na noże z Malutkim,ale to w sensie merytorycznym,wogle do glowy by mi nie pszyszło kraśc jego prace!!! gdy wiem że są jego,inaczej pisząc napisz do spina i zapewne sie dogadacie ,ja przynajmniej sie dogaduje :-)
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 20 Listopad 2014, 00:24   

Mylisz się bidon184 - te "noże" zniknęły jak przestałeś (a przynajmniej się starasz, jak widzę) kaleczyć nasz język ojczysty i zrozumiałeś, że cudzą pracę powinno się uszanować. Szanuję także wiedzę którą masz, możemy sobie piwko razem strzelić bo absolutnie nic osobistego do Ciebie nie mam!

P.S.
A za (między innymi) "pszyszło" i tak Cię opieprzę :-D
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 20 Listopad 2014, 10:12   

Jak pszyszło, to i pujdzie.
Bidonik, nie raz na tym forum była taka sytuacja, że ktoś o coś prosił, i pięć osób jednocześnie to robiło, ja nie widzę w tym nic niezwykłego ani nieprzyzwoitego.
Jaka jest różnica pomiędzy robieniem kopii obrazka ściągniętego gdzieś z internetu, a kopią obrazka kolegi Spina? Wzięcie kasy za taką robotę przy świadomości, że Spin zrobił ją z dobrego serca za darmo, byłoby dziadostwem.
Cały problem pojawił się w momencie kiedy kolega wstawił post nie w tym miejscu gdzie powinien, a Spin nierozważnie napisał, masz pecha. Dlaczego ma pecha? Ma, a przynajmniej mógł mieć szczęście, że trafił na autora.
Kolega chce grafikę Spina, którą ten zrobił za darmo wydrukować na koszulkach innego koloru niż biały czy czarny? Spin nie musi robić nic za darmo, miał prawo powiedzieć, zrobię ale za tyle i tyle, tym bardziej że to się działo w dziale Zlecę…
Przez Spina całe to zamieszanie :-) i to on powinien powiedzieć co o tym myśli, mnie się wydaje, że Spin to samo powie, jak ktoś ma ochotę i czas, to niech siada i rysuje.
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 20 Listopad 2014, 16:16   

Po pierwsze żadnej pracy nie ukradłem. Szkic jest mojego autorstwa i nawet Spin musi to przyznaj, a jak chcecie dam wam scr z innego forum. Ja tylko poprosiłem tutaj o zwektoryzowanie obrazka. A to, że ktoś wcześniej chciał za to kasę, a ja nie mam żeby zapłacić i spróbowałem poszukać kogoś kto mi to zrobi z uprzejmości za darmo to chyba nie jest powód do robienia afery na całe forum.
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 20 Listopad 2014, 17:17   

Immun napisał/a:
Po pierwsze żadnej pracy nie ukradłem. Szkic jest mojego autorstwa i nawet Spin musi to przyznaj, a jak chcecie dam wam scr z innego forum. Ja tylko poprosiłem tutaj o zwektoryzowanie obrazka. A to, że ktoś wcześniej chciał za to kasę, a ja nie mam żeby zapłacić i spróbowałem poszukać kogoś kto mi to zrobi z uprzejmości za darmo to chyba nie jest powód do robienia afery na całe forum.


Dobra, mówisz prawdę. Masz plik w załączeniu i powodzeniu na drążkach.

http://speedy.sh/NVVRB/mlawq.cdr
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 20 Listopad 2014, 20:48   

Spin mam nadzieję, że te powodzenia to nie sarkazm :) Ale dziękuję pomimo to, nie odpisałeś na PW ale mam nadzieje, że już po sprawie dzięki i powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14