Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przerysowana postać
Autor Wiadomość
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 16:22   Przerysowana postać

od A do Z moja robota razem z sesją foto pod te grafiki

 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 17:16   

Bardzo fajny wynik. Co prawda tematyka zupełnie nie moja, bo nie znoszę kiboli i tego co sobą reprezentują, jednak odrysowanie - pierwsza klasa. Bardzo ładnie wyszły spodnie. Gratulacje.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 17:30   

Wy coś widzicie???
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 17:35   

Malutki napisał/a:
Wy coś widzicie???


A co? Z upału pomyliłeś butelki i chwyciłeś metanol zamiast etanolu? :mrgreen: No jest obrazek jak byk :-P Może masz coś co blokuje?

 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 18:05   

Shame napisał/a:
bo nie znoszę kiboli i tego co sobą reprezentują


niepotrzebne zdanie a i worek też nie jest taki jednolity jak sobie to wyobrażasz... ;)
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 20:30   

DoluDesign napisał/a:
niepotrzebne zdanie a i worek też nie jest taki jednolity jak sobie to wyobrażasz... ;)


Kibic i pseudokibic to nie to samo. Pseudokibic (kibol) to dla mnie taki ktoś, kogo akurat mecz interesuje najmniej, a przychodzi na zadymę pod pretekstem kibicowania. Dlaczego noszą kominiarki? Uczciwy i praworządny obywatel, który w sposób rozsądny i właściwy dopinguje swoją ukochaną drużynę nie ma się czego obawiać ze strony władz. Rac również nie powinno się odpalać, gdyż powodują zagrożenie, głównie dla postronnych. Nieodpowiedzialne zachowanie to nie coś, co popieram. Wolność słowa i wyznania, ale w ramach prawa i zdrowego rozsądku :-D
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 21:55   

Shame napisał/a:
DoluDesign napisał/a:
niepotrzebne zdanie a i worek też nie jest taki jednolity jak sobie to wyobrażasz... ;)


Kibic i pseudokibic to nie to samo. Pseudokibic (kibol) to dla mnie taki ktoś, kogo akurat mecz interesuje najmniej, a przychodzi na zadymę pod pretekstem kibicowania. Dlaczego noszą kominiarki? Uczciwy i praworządny obywatel, który w sposób rozsądny i właściwy dopinguje swoją ukochaną drużynę nie ma się czego obawiać ze strony władz. Rac również nie powinno się odpalać, gdyż powodują zagrożenie, głównie dla postronnych. Nieodpowiedzialne zachowanie to nie coś, co popieram. Wolność słowa i wyznania, ale w ramach prawa i zdrowego rozsądku :-D


tvn-owska propaganda tuska i jego uczciwej, miłościwie nam panującej bandy zrobiła swoje
zagnę Cie na każdy poruszony temat kibicowski, bo po prostu NIC nie wiesz i wyżej nic poza standardową formułka nie napisałeś - ale też niema to większego sensu

więc niech będzie EOT z mojej str.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Lipiec 2015, 23:59   

No zajrzałem sobie w kod i rzeczywiście mam wyciętą tą wstawkę :)
Blokerów na komputerze też mam trochę bo nie cierpię reklamy (a sam w niej pracuję, więc wiem co piszę :mrgreen: ).

Kamyczek do Twojego ogródka DoluDesign: ja sporo wiem o kibicach oraz kibolach i jedno Ci powiem - nikt o "czystych" zamiarach/intencjach nie zakrywa sobie twarzy czy też ukrywa swoją tożsamość, jeżeli chce coś przekazać innym. Kibic nie pójdzie na ustawkę ani nie zdemoluje pierwszego lepszego samochodu na poboczu wracając z przegranego meczu. Kibol będzie prężył klatę z nadrukowanym orłem i rzucał hasłami "narodowościowymi" o których gów***o tak prawdę wie wie. Wiedza, że bitwa pod Grunwaldem odbyła się w 1410 roku nie wystarczy...

P.S.
Bardzo, baaaaardzo mi daleko do Tuska a tym bardziej do TVN-u - więc nie wrzucaj do jednego wora wszystkich, którzy mają odmienne zdanie niż Ty - to nie świadczy zbyt dobrze o Twoim odnajdywaniu się w rzeczywistości...
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 00:06   

DoluDesign napisał/a:
ale też niema to większego sensu


Zgadza się. Mam swoje zdanie i wcale nie z telewizji, której w ogóle nie oglądam, tylko z własnych doświadczeń, gdy jeszcze jako gówniarz chodziłem na stadiony na mecze, głównie z ojcem i bratem. Dość widziałem żeby wyrobić sobie opinię. Najwyraźniej tknąłem drażliwego tematu, jednak z uwagi na specyfikę obrazu źródłowego, zwyczajnie nie sposób się do tego nie odnieść.

I jak wspomniałem, widzę kolosalną różnicę między śpiewającymi piosenki, dopingującymi prawdziwymi fanami piłki nożnej, a oszołomami wyrywającymi krzesła z trybun. I żadne wyjaśnienia nie ukryją tych faktów. To nie propaganda, tylko fakty (i to nie te w TVN ;-) ). Niby jak można usprawiedliwić takie zachowania? Kibic kibicowi nierówny, wiem. Większość jest z tych "dobrych", ale niestety ci "źli" zagłuszają ich wybrykami. "Dobrych" kibiców szanuję i jestem dla nich pełen podziwu, jak potrafią trwać przy swoich ukochanych drużynach. Tych "złych" po prostu nie trawię. Może twoja żywa i pasywno-agresywna reakcja została spowodowana tym, że nie zrozumieliśmy się co do używanej przeze mnie terminologii i uznałeś, że ciebie też zaliczam do tych "złych" Nic podobnego, to zwyczajne nieporozumienie.

Zresztą to nie o tym był temat. Temat był o kunszcie graficznym, a ten jest wysokich lotów, szczególnie w obszarze odzieży. Jeszcze raz gratulacje :poklon

EDIT: O, widzę, że Malutki podziela poniekąd moje zdanie. Różnimy się w latach jak mi się wydaje, ale kultura jest ponadczasowa ;-)
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 00:30   

niestety z czyjegoś malunku, nie własnego, ale treningowo całość na wektor przerysowałem, może poleci na ścianę

 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 10:27   

DoluDesign napisał/a:

Wygląda interesująco , podobnie jak tematyka .Pokaz powiększenie jakiegoś ciekawego fragmentu.
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 10:34   

jeśli o Husarię chodziło:

 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 10:55   

Podoba mi się ,Osobiście cienie tarczy , zbroi i draperii dałbym mocniejsze , ale to są szczegóły .
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 11:57   

jeszcze co do A, czyli sesji, jest w większości kibicowska, ale dla mnie mieć ponad 1100 zdjęć w ogromnej rozdziałce i takie jakie chciałem to jak wygrana piątka w totka ;)




a dlaczego kibicowska, bo poza zdjęciami PGWEAR nigdzie tego nie można spotkać
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 22:01   

wg mnie bardzo dobre lecz kominiarka trochę lipna :] no i ta legła :/
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 8 Lipiec 2015, 22:26   

dj_maras napisał/a:
wg mnie bardzo dobre lecz kominiarka trochę lipna :] no i ta legła :/


Legia!!! drużyno z 2006
 
 
DoluDesign 
Profesjonalista


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 354
Skąd: Wołomin
Wysłany: 23 Październik 2015, 22:21   

 
 
Booleeks
Początkujący


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: 16 Listopad 2015, 11:04   

Jak dla mnie wyglada to całkiem spoko , wszystko pasuje :) Nie widzę żadnych błędów, Chociaż drużyna mogłaby być inna, ale o gustach się nie dyskutuje :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13