Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel X7 uzywany?
Autor Wiadomość
Azalka 
Początkujący


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Szczecin
  Wysłany: 25 Styczeń 2016, 12:09   Corel X7 uzywany?

Mam pytanko.
Na Allegro jest sporo ofert programów używanych za ludzka cene, opisane jako legalne, pelne oryginalne pudelka, klucz.
Jednak sprzedający informują, ze nie można się logować przez strone.
I pytanko - czy to znaczy, ze program był zarejestrowany na innego użytkownika?

W pakiecie CD x7 jest website creator oraz narzędzia do powiększania zdjęć - wymagane jest standardowe członkostwo Corela (?)

Czy kupując tego typu "używany" program, mogę sciagnac tego Web Creatora czy jest to niemozliwe?
Czy mogę legalnie uzywac oprogramowania komercyjnie, jeśli otrzymam od sprzedającego FV?

Chcialabym kupic siodemke, ale nie chce się dac wpuscic w maliny...
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 25 Styczeń 2016, 18:09   

Jak widzisz , nikt nie kwapi się specjalnie żeby dodać Ci otuchy. Zbyt dużo niewiadomych .
Program ,którego nie można aktywować na stronie Corela raczej nie jest pozbawiony wad.
Może nie być piratem w sensie dosłownym ,ale na pewno ma kilka kopii działających na tym samym kluczu ,wiec nie jest legalny.
Można kupić używany program pod warunkiem ,że zanim za niego zapłacisz dotychczasowy właściciel zlikwiduje swoje konto w Corelu a ty założysz na ten serial do programu własne ,które zostanie zaakceptowane ( bez osobistego kontaktu jest to raczej niewykonalne). Klucz to nie wszystko .Sam mam kilka systemów na których zainstalowałem program z tym samym serialem ,wiec to nic nie znaczy.
Program będzie działał ,ale nie będzie legalny ,nawet jeśli dostaniesz fakturę .
O pobraniu dodatkowych programów możesz zapomnieć ,nie da się tego zrobić legalnie bez logowania.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 25 Styczeń 2016, 18:11   

Azalka napisał/a:
Chcialabym kupic siodemke, ale nie chce się dac wpuscic w maliny

Czy masz już jakąś legalną wersję programu ?
 
 
Azalka 
Początkujący


Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25 Styczeń 2016, 23:08   

Właśnie kupiłam pudełko x6, ponoć nowa i można rejestrować na stronie. Jeśli się niee zarejestruje, oddam.
Dzwoniłam wcześniej do działu pomocy Corela i dostałam podobna do Twojej odpowiedź. Chcę mieć możliwość skorzystania z materiałów i programów że strony, chociażby web creator jest podobno nie do ściągnięcia jeśli się nie zarejestruje.
No to sobie wzięłam niższa wersję. :-)
Ile wersji w dol da się zupgradeowac? (np x5 do x7 się da?)
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26 Styczeń 2016, 08:12   

Azalka napisał/a:
Ile wersji w dol da się zupgradeowac?

Od X4
Upgrade Eligibility
"To purchase this product, you must own a previous licensed version of CorelDRAW Graphics Suite X4, X5 or X6 or CorelDRAW® Premium Suite X5. Please note that upgrade eligibility excludes Academic, Home and Student, OEM and Not for Resale (NFR) versions."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13