Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
LOGO Salonu sukien ślubnych i wieczorowych
Autor Wiadomość
Anawera
Początkujący


Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: podlasie
Wysłany: 2 Marzec 2011, 21:17   LOGO Salonu sukien ślubnych i wieczorowych

Witam, zlecę wykonanie logotypu Salonu sukien ślubnych i wieczorowych. Nazwa Anawera podobają mi się takie bzdury jak w załącznikach. Coś delikatnego nowoczesnego zapamiętywalne. Byłabym zainteresowana również jakimś znakiem rozpoznawczym firmy oprócz samych liter nazwy bądź litery AW jako znak. Dodam że nazwa wzięła się z dwóch imion Anna i Wiera. Ale firma zarejestrowana jest Anawera jako jedna nazwa.
Proszę o propozycje wszystkich którzy podołają. Za logo które mi będzie odpowiadać zapłacę, do tego chcę identyfikację wizualną ale to jak już będzie jakieś logo.
Proszę o szybką odpowiedź zainteresowanych

stock-vector-dress-silhouette-22526809.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 611 raz(y) 23.46 KB

istockphoto_13685408-ornate-motifs-collection.jpg
takie frykaśne pierdułki są fajne
Pobierz Plik ściągnięto 605 raz(y) 77.81 KB

 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Marzec 2011, 21:28   

Pusty logotyp: 150-500 zł
Z wizualizacją: w zależności od wariacji: +500 zł
Z księgą znaku: +3.000 zł

To takie bardzo średnie ceny (netto) z pierwszej lepszej agencji reklamowej.
Na jaką opcję mamy się nastawiać?
 
 
wawel 
Ekspert
wawel


Pomógł: 261 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2143
Skąd: podgorze
Wysłany: 3 Marzec 2011, 09:13   

To ladnie "lupia" te Agencje swoich klientow za ksiege znaku (czyli "wielkie cos" o "niczym") za 3000 zl. Taka ksiega ma kilka - kilkanascie stron zazwyczaj, a cena jak za sklad i lamanie opaslego podrecznika z przypisami, tabelami, wykresami, zdjeciami itp.
Samo wykreslenie sygnetu loga to czesto jest raptem kilka minut lub kilkanascie sekund.
Ile juz widzialem znakow gdzie logo bylo zbudowane z jakiegos kola czy pochodnych.
Wiem ze liczy sie pomysl, sa poprawki, szukanie odpowieniego liternictwa, kilka wersji kolorystycznych, zapisanych w kilku popularnych formatach i to musi kosztowac, ale ceny na pewne tego typu uslugi sa zbyt wysokie. Sa agencje ze za 500 zl nie zabraloby sie za projektowanie. Sa tez osoby (najczesciej "z nazwiskiem") co projektuja takie rzeczy za 20 tys. i wiecej.

pozdr.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Marzec 2011, 13:59   

wawel napisał/a:
To ladnie "lupia" te Agencje swoich klientow za ksiege znaku (czyli "wielkie cos" o "niczym") za 3000 zl

Miałem okazję robić księgę znaku (ok. 70 str.) dla dużej firmy - zajęło mi to ponad 3 miesiące... Za stówkę bym tego na pewno nie zrobił ;)
 
 
wawel 
Ekspert
wawel


Pomógł: 261 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2143
Skąd: podgorze
Wysłany: 3 Marzec 2011, 15:49   

Za 100 zl to nawet na Allegro tego by nikt nie ruszyl. :-)
pozdr.
ps
Na temat takich ksiag 70 i wiecej str i 3-miesiecznej pracy nad nimi tez mam swoje zdanie...
ale to nie miejsce na takie tematy. Jeszcze s-p-i-n przydzieli bana i bedzie wesolo ;-)
Zycze milego dnia :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15