Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kilka logosów do oceny
Autor Wiadomość
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 20 Maj 2012, 11:49   kilka logosów do oceny

;,nm,nm,nm,nm,
Ostatnio zmieniony przez madox1979 29 Lipiec 2012, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mariusz005 
Bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Elbląg
Wysłany: 20 Maj 2012, 21:25   

1 i 5 projekt jest świetny
 
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 23 Maj 2012, 10:33   

madox1979, odradzam wstawiania jakichkolwiek cieni w logo, przy wizualizacjach postaraj się nadać więcej przestrzeni (pola ochronnego dla samego logo) tak żeby nie było ciasno - całkiem inaczej będzie się to prezentowało.
Pozdrawiam
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 26 Maj 2012, 14:44   

Jeszcze coś odemnie
Ostatnio zmieniony przez madox1979 29 Lipiec 2012, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 574 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7676
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26 Maj 2012, 17:09   

Widać ze myślisz o czymś oryginalnym ,niestety tylko myślisz .Nie wprowadzasz nic nowego ,no może prawie nic .Podobnych projektów w sieci jest sporo .
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Maj 2012, 17:24   

Z poligrafią i kosztami druku pewnie się nie liczysz...
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 5 Czerwiec 2012, 18:49   

kilka się z nich sprzedało za całkiem niezłe pieniądze
 
 
LogoPedant
[Usunięty]

Wysłany: 5 Czerwiec 2012, 19:39   

Fju, fju...
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 5 Czerwiec 2012, 22:23   

Wybacz szczerość, ale ja bym nie kupił ;)
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 6 Czerwiec 2012, 10:11   

Ja bym nie kupił, bo wolę "myśleć o czymś oryginalnym" niż "orginalnym" :-)

Orginalny czy oryginalny
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 6 Czerwiec 2012, 10:27   

O w mordę dopiero teraz to zauważyłem xD
madox1979, zmieniaj to szybciutko bo Cię tutaj za to przeżują :)
Ps. tegraf, cóż za sokole oko :)
Pozdrawiam
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 6 Czerwiec 2012, 20:02   

gogman napisał/a:
O w mordę dopiero teraz to zauważyłem xD
madox1979, zmieniaj to szybciutko bo Cię tutaj za to przeżują :)
Ps. tegraf, cóż za sokole oko :)
Pozdrawiam


Tak chciał i tak ma (tekst dał mi koleś który chciał logo)
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 6 Czerwiec 2012, 20:05   

Malutki napisał/a:
Wybacz szczerość, ale ja bym nie kupił ;)


Spox. Ważne że inni chcieli (już kolejne dwa którch tu jeszcze nie dałem są wstępnie zaakceptowane).

ps
Jak biorą to nie jest tak źle
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 10:16   

madox1979 napisał/a:
Tak chciał i tak ma (tekst dał mi koleś który chciał logo)


Podyktował Ci przez telefon? Przysłał mejlem? Wiedziałeś, że jest błąd? Uprzedziłeś "kolesia" (wolałbym: klienta)? I mimo to, tak chciał?

Wybacz, ale świadome oddanie klientowi projektu z błędem ortograficznym (mimo, że tak chciał, w co szczerze wątpię, zwłaszcza że tu przekazał jednak hasło bez błędu: Kebza konkurs na projekt) nie mieści mi się w głowie...
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 11:23   

tegraf napisał/a:
madox1979 napisał/a:
Tak chciał i tak ma (tekst dał mi koleś który chciał logo)


Podyktował Ci przez telefon? Przysłał mejlem? Wiedziałeś, że jest błąd? Uprzedziłeś "kolesia" (wolałbym: klienta)? I mimo to, tak chciał?

Wybacz, ale świadome oddanie klientowi projektu z błędem ortograficznym (mimo, że tak chciał, w co szczerze wątpię, zwłaszcza że tu przekazał jednak hasło bez błędu: Kebza konkurs na projekt) nie mieści mi się w głowie...


Co się tak unosisz? Ty zleceniodawcą nie jesteś. Niektóre prace poszły, niektóre nie i tyle w tym temacie. Jak ktoś odemnie bierze to nie jest źle z moimi pracami (a będzie jeszcze lepiej). A może jest ci poprostu żal
 
 
LogoPedant
[Usunięty]

Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 12:34   

madox1979, kończ Waść. Wstydu oszczędź.
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 12:47   

LogoPedant napisał/a:
madox1979, kończ Waść. Wstydu oszczędź.


Dokładnie skończ już, bo przeglądając twoje mądre komentarze na forum wołają o...

Zastanawia mnie jedna rzecz czemu tak jest że jak komuś podobają się czyjeś prace (zlecednidawcą) to inni zaraz muszą po nim jechać że: słabo, że daremnie, kto by to chciał itp.
Powtarzam tym krzykaczą poraz kolejny że jak ludzie chcą moje prace to znaczy że im się podobają i komentarze typu "kończ Waść. Wstydu oszczędź" są poniżej pewnego poziomu.

P.s
LogoPedant pokaż coś swojego, bo jak narazie to na forum zgrywasz wielkiego bo(c)hatera
a z tym to masz mistrzostwo świata http://logopedant.wordpre...osci-szczepien/
 
 
LogoPedant
[Usunięty]

Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 13:58   

madox1979, poniżej odpowiedniego poziomu są Twoje "logo" i "precyzja", z jaką je "projektujesz".
Nie umiesz tego robić i pogódź się z tą, bolesną dla Ciebie prawdą.

To, że ktoś kupuje podróby na bazarze, nie oznacza, że mu się podobają, tylko tyle,
że nie stać go na oryginalne (nomen omen) produkty. Twoje są podróbami.

Wykazujesz się kompletną ignorancją w temacie identyfikacji, więc kończ Waść i wstydu oszczędź 2.0
i nie atakuj mnie z braku argumentów. Proszę i dziękuję.

P.S. Nie każdy może zostać mistrzem świata.
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 14:43   

LogoPedant Ty naprawdę urwałeś się z choinki. Proponuje ci głosić dalej tezy "szczepienie jest groźne dla zdrowia"
A komentarze typu "fju, fju..." świadczą niestety o Twojej bardzo skromnej inteligencji zresztą twój blog daje tego przykład. Tyle mam ci do powiedzenia forumowy bo(c)haterze (bez odbioru).

P.S do pozostałych
Nie uważam że moje logotypy są wspaniałe ale najwidoczniej niektóre nie są aż takie złe jak ludzie je chcą.
 
 
LogoPedant
[Usunięty]

Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 15:38   

madox1979, kończ Waść i wstydu oszczędź 3.0.
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 15:49   

madox1979 napisał/a:
A może jest ci poprostu żal


Rzal, fakt. Tfoje prace som tak dobre, że kolesie biorom je nawet z błendami - a moich nie... Bendem sie na Tobie wzorował, szypko sie ucze...
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
  Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 16:01   

tegraf napisał/a:
madox1979 napisał/a:
A może jest ci poprostu żal


Rzal, fakt. Tfoje prace som tak dobre, że kolesie biorom je nawet z błendami - a moich nie... Bendem sie na Tobie wzorował, szypko sie ucze...


A to już jest Twoja sprawa na kim się będziesz wzorować. Dla mnie ważne jest to że niektóre moje prace się podobają. Jeszcze mi powiedz czym się kierowałeś piszcząc z błędami? W pewnym wieku nie wypada już taka dziecinada
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 17:01   

madox1979 napisał/a:
Jeszcze mi powiedz czym się kierowałeś piszcząc z błędami?


Powiem, jak zechcę. Tryb rozkazujący jest tu co najmniej nie na miejscu.

Ale proszę bardzo. Założyłeś wątek: "Kilka logosów do oceny". Koledzy ocenili - generalnie - takie sobie. Twoja reakcja jest taka: "kilka się z nich sprzedało", "nie jest źle z moimi pracami", aż do "A komentarze (...) świadczą niestety o Twojej bardzo skromnej inteligencji". To po co właściwie zakładałeś ten wątek?

Jak już chciałeś się dowartościować, to trzeba było dać inny temat: "Kilka logosów do oceny - tylko pozytywne komentarze, innych proszę nie pisać", przynajmniej cel byłby jasny...

Co do błędów. Zwróciłem Ci uwagę, że w jednym ze swoich projektów masz błąd ortograficzny. Z kategorii: rażący. A Ty zamiast to w milczeniu poprawić, znowu swoje: "Tak chciał i tak ma (tekst dał mi koleś który chciał logo)", aż do "A może jest ci poprostu żal".

Podsumowując - nic nie jest w stanie zepsuć Twojego dobrego mniemania o sobie. Gratuluję.

Dla mnie EOT. Brak partnera do dyskusji.
 
 
madox1979
Początkujący


Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: polska
Wysłany: 7 Czerwiec 2012, 17:08   

tegraf napisał/a:
madox1979 napisał/a:
Jeszcze mi powiedz czym się kierowałeś piszcząc z błędami?


Powiem, jak zechcę. Tryb rozkazujący jest tu co najmniej nie na miejscu.

Ale proszę bardzo. Założyłeś wątek: "Kilka logosów do oceny". Koledzy ocenili - generalnie - takie sobie. Twoja reakcja jest taka: "kilka się z nich sprzedało", "nie jest źle z moimi pracami", aż do "A komentarze (...) świadczą niestety o Twojej bardzo skromnej inteligencji". To po co właściwie zakładałeś ten wątek?

Jak już chciałeś się dowartościować, to trzeba było dać inny temat: "Kilka logosów do oceny - tylko pozytywne komentarze, innych proszę nie pisać", przynajmniej cel byłby jasny...

Co do błędów. Zwróciłem Ci uwagę, że w jednym ze swoich projektów masz błąd ortograficzny. Z kategorii: rażący. A Ty zamiast to w milczeniu poprawić, znowu swoje: "Tak chciał i tak ma (tekst dał mi koleś który chciał logo)", aż do "A może jest ci poprostu żal".

Podsumowując - nic nie jest w stanie zepsuć Twojego dobrego mniemania o sobie. Gratuluję.

Dla mnie EOT. Brak partnera do dyskusji.


Co ty znów opowiadasz? Przecież piszę
Nie uważam że moje logotypy są wspaniałe ale najwidoczniej niektóre nie są aż takie złe jak ludzie je chcą.
Przeczytaj jeszcze raz cały temat i zadaj sobie pytanie czy pierwszy komentarz typu "fju fju.." Pana bo(c)hatera LogoPedant jest normlany
 
 
disaster 
Praktyk


Wersja CorelDRAW: X5
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 94
Skąd: stąd
Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 11:22   

madox niestety ortografia i podejście do klienta jest twoją piętą achillesową - to fakt
I nie unoś się, nie "pyskuj" bo niezaprzeczalnym jest fakt, że mimo, iż twój "koleś" (czytaj Klient) chce logo z błędem i to ortograficznym, to powinieneś go delikatnie poinformować, że twoim zdaniem winno być inaczej.

Co do logotypów - nie jest najgorzej, ale popracować jest nad czym, zwłaszcza, że koszty druku/poligrafii takich logosów nie będą niskie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: