Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: s-p-i-n
10 Grudzień 2012, 16:40
Szukam wykonawcy zlecenia - mile widziani studenci
Autor Wiadomość
mafi88
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: 10 Grudzień 2012, 15:23   Szukam wykonawcy zlecenia - mile widziani studenci

Witam,
poszukuję wykonawcy zlecenia zaprojektowania w Corelu na potrzeby wykonania kalek ceramicznych następujących szeroko pojętych autorskich projektów tematycznych:
- góry
- morze
- las
- zwierzęta (ptaki, jelenie, psy, ryby itp.)
- kwiaty
- rośliny
- wzory regionalne tj. łowickie, kaszubskie, opolskie
- itd. itp.

Projekty mają być stosunkowo proste i nienacechowane dużą ilością kolorów, gdyż każdy kolor powoduje duży wzrost ceny produkcji kalki.
Szczegóły na mail mpfilip@gmail.com
 
 
mafi88
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: 1 Styczeń 2013, 23:58   

up
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Styczeń 2013, 00:23   

Szczegóły na mail, no jasne...
Pokaż przykładowy projekt o jaki Ci chodzi, zaproponuj cenę a zapewne znajdzie się ktoś, kogo taka oferta zainteresuje, no bo niby co po takim "tajemniczym" poście się mam spodziewać? 2 dolary za miesiąc pracy? A może 200 za godzinę? Wstydzisz się swojej oferty czy uważasz, że jest zbyt dobra? Jakoś odruchowo olewam "szczegóły na mail", zapewne jak większość, węsząc tam przekręty i takie tam. Zapewne też dzięki takiemu sformułowaniu "oferty" nie miałeś zbyt dużo chętnych, skoro ją ponawiasz ;)

PS: Jak widzę w sklepie produkt "nieoceniony" to go po prostu go olewam i idę dalej...
 
 
mafi88
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Opole
Wysłany: 2 Styczeń 2013, 11:01   

A w jaki sposób sformułowanie "szczegóły na maila" jest gorsze od innych? Nie piszę o szczegółach, bo jak podkreślałem w moim poście, nie mam za dużego pojęcia zarówno o możliwych formach współpracy, jak i samym procesie projektowym. Dlatego ustalenie szczegółów polegałoby na obustronnych rozmowach i negocjacjach, nie wiem co w tym dziwnego. Jeśli wystawiasz ogłoszenie o pracę, to też nie podajesz zbyt wielu szczegółów, większości dowiadujesz się na kolejnych spotkaniach. Tym bardziej, że chętnie współpracowałbym ze studentami, należałoby znaleźć najlepszą formę współpracy dla obu stron.
Przykładowego projektu nie jestem w stanie pokazać z powodów już kilkakrotnie wymienionych.
A jeśli opisanie oferty na publicznym forum, a nie w ramach prywatnych rozmów jest gwarancją braku przekrętu, to nie miałem o tym pojęcia i mocno mnie tym zaskoczyłeś ;)
 
 
kula69 


Wersja CorelDRAW: x5
Pomógł: 71 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 890
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2 Styczeń 2013, 14:11   

mafi88, sam raczej nie drukujesz. Więc dane do druku przesłane przez drukarnie wystarczą, wtedy wiadomo o co chodzi. Domyślam się że chodzi o sito i wydruki grafik a nie zdjęć (choć to drugie wychodzi b. ładnie) - więc raczej skup się na 2 aspektach: kto namaluje oraz kto to rozbarwi bo wbrew pozorom to się często "gryzie"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13