Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nazwa i logotyp dla konceptu gastronomicznego
Autor Wiadomość
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 4 Luty 2013, 00:10   Nazwa i logotyp dla konceptu gastronomicznego

 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 4 Luty 2013, 19:36   

druga wersja :D

 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 4 Luty 2013, 19:51   

Nawet nie będę pisał co przyszło mi do głowy, gdy ta druga wersja podczas wczytywania przez przeglądarkę została przez chwilę ściśnięta w pionie :P

Ogólnie jak zwykle mi się podoba ;) Przerabiałeś jakąś czcionkę, czy wszystko od podstaw sam narysowałeś? ;>
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 4 Luty 2013, 20:09   

hym,jesli chodzi o czcionke to mój temat :-P więc wydaje mi się ze te a jest tak szczególne że stawiam na The Sans Basic 5 Italic
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 4 Luty 2013, 20:14   

hehe dobrze przyszło Ci do głowy ... pikantne loki to coś co raczej odpycha - zamysłem była właśnie kupka :D:D
Postanowiłem wrzucić to na konkurs, a co tam może jaki skandal z tego będzie :d
Każdy wygrać może :mrgreen:

Co do fonta to "androgyne" tylko powykręcana na własne potrzeby, w sam raz pod sygnet :mrgreen:

A tak na poważnie to ten projekt to odreagowanie na zwycięską pracę "trenażera narciarskiego". Strasznie mi podniósł ciśnienie.
Dlatego zakładam nowe konto i jadę grubo z tematem, coś pod klimat "pikantne loki"

Ps. cholera a mogłem się z bidonem założyć :D
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 4 Luty 2013, 20:21   

no fakt a ma słupek ,myślałem że to jest efekt, :-P
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 4 Luty 2013, 20:24   

stówke więc wisisz :mrgreen:
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 4 Luty 2013, 20:32   

niom :-) ,jakoś odrobie, :-P ,a po za tym chciałem powiedzieć że bardzo mi sie podoba zawijas na esie,cięzko zrobic bez fontcreatora,a z tego co czytam nie masz go więc szacun,trza mieć wyczucie,ja nie zrobił bym tego bez odpowiedniego programu 8-) ,trza se chyba zakupić corela :mrgreen:
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 4 Luty 2013, 20:42   

fontcreator - to jakiś mocny program? używałeś go?
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 4 Luty 2013, 20:50   

yyy,no .to zależy do czego chcesz ale,High-Logic FontCreator to jeden z lepszych programów,bardzo stabilny i wręcz intuicyjny jesli chodzi o zmiany czy też kreacje w czcionkach ,wystarczy np arial,gdzie końcówka ą jest osobna,to dajesz poprostu -integruj- no i usuń i już masz arial na plotera ;-) ,bardzo fajny programik,polecam
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Luty 2013, 23:09   

Typografia całkiem fajna, chociaż to "S" mogłoby być bardziej "fikuśne" czy też finezyjne (ale bez przesady). Ten kociołek jakoś mi się jakoś z gastronomią nie kojarzy, ale może to zboczenie zawodowe, w każdym razie bardziej bym widział w jego miejscu coś bardziej charakterystycznego, rozpoznawalnego dla tego segmentu.
Ale ogólnie (moim subiektywnym zdaniem) projekt jest dobry, zresztą widać, że się rozwijasz.
A teraz absolutnie bez złośliwości: życzę Ci, byś za parę lat spojrzawszy na swoje teraźniejsze prace mógł sobie powiedzieć: teraz zrobiłbym to lepiej ;) W każdym razie jesteś na dobrej drodze...

I nie korzystaj o ile nie musisz z przeróżnych "kreatorów" itp. - stosowanie się do szablonów ogranicza wyobraźnię a to prowadzi do śmierci kreatywnej wyobraźni!
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 5 Luty 2013, 01:41   

Z kociołkiem masz absolutną rację - na pewno nie wygląda to smacznie (tworzony bardziej w atmosferze zrezygnowania). Może coś jeszcze popróbuję.

Dzięki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12