Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo dla marki LUMI
Autor Wiadomość
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 20 Luty 2013, 23:03   Logo dla marki LUMI

LUMI zajmuje się importem i sprzedażą produktów oświetleniowych (źródła światła, oprawy oświetleniowe)

Ostatnio zmieniony przez gogman 24 Maj 2013, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Luty 2013, 04:05   

Twój projekt jest na tyle dobry, że widzę go w "finale" tego konkursu (bo przyglądałem się tamtym pracom). Twoja jest czytelna nawet w bardzo niewielkim rozmiarze, czego nie można powiedzieć o większości tam nadesłanych, a klient wyraźnie napisał, że będzie na metkach itp. Jeśli klient m chociaż trochę oleju w głowie, to już możesz przeliczać kasę :mrgreen:

Poniżej dwóch, którzy chyba nie bardzo wiedzą, o co w tym biznesie chodzi ;-)

Piekne gradienty... Już to widzę na laserze albo piaskowaniu.

Ten ma nawet sensownego fonta i pomysł na niego, ale ten sygnet... :shock: Wolę nie przytaczać, co mówiłbym człowiek na laserze albo drukarz (przy niewielkich rozmiarach).
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 21 Luty 2013, 11:11   

To jest dopiero początek konkursu także pewnie jeszcze wyjdą dobre logasy ... nie wiem tylko czy nie za szybko wrzuciłem projekt.

btw. CORTON będzie organizował osobne konkursy za większą kasę (CORTON PRO)
Wysyłają zaproszenia do wybranych osób, które będą mogły konkurować wśród "najlepszych".
Wujek już jest w tej grupie :D Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie - mi osobiście to rozwiązanie się podoba.
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Luty 2013, 11:56   

Nosz kurna, szacuneczek, wuja! 8-)

Pomysł (CORTONu Pro) dobry, ale tak na prawdę to dobrze wiesz jak powinien wyglądać branding i proces tworzenia identyfikacji wizualnej. A te briefy, które wysmyczą na ledwo pół strony to często śmiech na sali, bo zawiera sprzeczne informacje (ma być krzykliwe, ale spokojne, nowoczesne, ale w klasycznym stylu, itp.), a nie zawiera informacji istotnych dla projektanta. Ale sama decyzja CORTONu o odsianiu ziaren od plew jest słuszna. Szkoda, że ja się nie załapałem :cry:
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21 Luty 2013, 12:10   

Fajne, bardzo fajne.
Szkoda, że u nas w kraju klienci wolą takie gówno właśnie jak te dwie inne propozycje, bo to "bardziej do nich przemawia" zamiast profesjonalnej roboty. Albo ja tak trafiam : /
 
 
cardarikus
Początkujący


Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: 21 Luty 2013, 22:02   

naprawde zacne to logo, Gogman.

mieszkania na sprzedaż warszawa
Ostatnio zmieniony przez cardarikus 28 Luty 2013, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Luty 2013, 00:20   

wuja, mam wrażenie, że z'own'isz ten konkurs, bo zostały niecałe 2 dni i jak przeglądałem przed chwilą, to na razie bida z nędzą - twoje rządzi! Powodzenia.
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 25 Luty 2013, 15:30   

Wszystko się wyjaśni jak tylko wejdą ulubione ... no chyba, że to kolejny sponsorowany konkurs... jako nagonka dająca nadzieję grafikom. :->

Ps. Bardzo podoba mi się ten projekt:
http://corton.pl/projekt/37579
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Luty 2013, 17:20   

Pokaż go jako załącznik bo nie każdy będzie się rejestrował, żeby na niego zerknąć...
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 25 Luty 2013, 17:40   

 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 25 Luty 2013, 17:43   

nie ma sensu dawać w załącznik wystarczy podać numer projektu znając adres folderu gdzie są umieszczane,np ten ma numer 37579 czyli adres do nie go jest taki
http://corton.pl/res/cach...entry/37579.png

teraz sobie zmienimy numer np na taki 34577 itd,trza znac numer,on zresztą jest podany na pasku adresu

http://corton.pl/res/cach...entry/34577.png

PS widze że kolega własnie tak zrobił,tylko dał w znacznik image :-P ups w url :-)
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Luty 2013, 21:15   

3.876 zarejestrowanych użytkowników.
Nikt z niezarejestrowanych TAM nie musi znać tego adresu.
I teraz te teoretyczne 3.876 użytkowników ma szukać i wklepywać adres czy też lepiej by było, żeby zrobił to autor postu (jak zrobił to gogman)?

MYŚLEĆ!, MYŚLEĆ! kurna chata!!!
I korzystać (przynajmniej!) z wbudowanego w Operę słownika!
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 25 Luty 2013, 22:41   

no ,nie za bardzo rozumiem,przecież wystarczy dać http://corton.pl/res/cach...res/entry/tutaj numer projektu.png i to wszystko,hym,nie rozumiem :roll:

PS: gdzie wogle jest przycisk na tym forum "Nie parsuj linków",bo tak to nida się pisać linków jako tekst :evil:
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 25 Luty 2013, 22:44   

Nie szkodzi, kiedyś do tego dojdziesz ;)
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Luty 2013, 23:45   

Gogman, faktycznie to logo nie es złe i muszę stwierdzić, że w ostatniej dobie przybył nie jeden pretendent do medalu. Będziesz miał ciężką przeprawę.

Stipa, czemu nie pochwaliłeś się, żeś też wystartował w tym konkursie? I to jeszcze ze swoim programem do naklejania na kulę w roli głównej! Mnie podobał się twoja pierwsza przesłana praca - ta gdzie na kulę narzucone są wielokąty - dobry pomysł, jednak kolorystycznie ciut niespójne, a szkoda - miałbyś duże szanse (zresztą nadal masz, jak wszyscy - i to jest piękne ;-) )
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Luty 2013, 01:11   

Heh, pomyślałem, że też coś wysmyczę - oto wypociny 8-) Bo czasem wystarczy dobra typografia i logo może obejść sie bez sygnetu :-P

 
 
Stipa 
Doradca
fan corela od wersji 2.0


Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Bytów
Wysłany: 26 Luty 2013, 13:13   

Sie nie chwaliłem, bo i nie za bardzo jest czym. Te konkursy to tak na pół poważnie. ale jak to mówią w sporcie, żeby dojść do czegoś nie wystarczy trenować. Trzeba brać udział w zawodach i mierzyć się z najlepszymi. Wygrać i tak nic nie wygram, ale w robocie są chwile wolnego, że albo będę się nudził, albo se porysuję na konkurs.
Z pisaniem nt. mych projektów kończ waść - wstydu oszczędź :-)
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 26 Luty 2013, 13:39   

Shame, widzę, że mockupa dorwałeś :D od razu lepiej to wygląda :)

Stipa, pamiętam jeszcze jak zachwycałem się niejednym projektem z początkowych konkursów... Ci użytkownicy, ci najlepsi już nie wrócą widząc jakie babole były typowane, a szkoda.
Ale faktycznie, prawda jest jedna - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :)
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 26 Luty 2013, 22:02   

Elegancka ta wizytówka...
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 28 Luty 2013, 15:04   

gogman, w LUMI wyłoniono "ulubione" i niestety zbrakło nas wśród nich :-/ A te które były wybrane to żadne mi jakoś nie leżą. Zagłosowałem w między czasie na Twoją pracę oczywiście, bo tutaj to powinieneś być w ścisłej czołówce :-/
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 28 Luty 2013, 15:26   

Dzięki za głos :) Ja się tym za bardzo nie przejmuję, bardziej wkur..a mnie to jak widzę co potrafi wygrać.
Zlukaj sobie konkurs na mola mola (w mola - szczególnie zwróć uwagę na briefa) inches (brief) oraz zombiebuzz tv... No przecież tylko lać i patrzeć czy równo puchnie.

Btw. Jak w konkursie Lumi wygra Pieczyński to rzucam to w cholere ;)

Pozdro
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 28 Luty 2013, 15:50   

Heheheheh!!! Mola Mola mnie rozje...! Powodzenia w nadruku tego na piankach do nurkowania!

W LUMI osobiście skłaniałbym się do projektu Inspirado, a w ZumbieBuzzTV strzałem w 10 jest projekt BlueCookie. A o inches" to nawet się nie wypowiadam, bo mnie zbanują za niecenzuralne posty :mrgreen:

To jest przykład, dla którego takie konkursy ssą!
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 28 Luty 2013, 16:07   

w ZumbieBuzzTV nie brałem udziału ale oddałem na chłopa głos bo się należało
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13