Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
logo dla Solidhouse
Autor Wiadomość
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 13 Marzec 2013, 20:48   logo dla Solidhouse

firma zajmuje się branżą deweloperską oraz budowlaną w segmencie domów jednorodzinnych .

Ostatnio zmieniony przez gogman 13 Marzec 2013, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Marzec 2013, 21:01   

Nie przejdzie.
Zobaczysz, że wybiorą logo napisane Arial Black bez żadnych wodotrysków ;)
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 13 Marzec 2013, 21:05   

fajny pomysł z domami w lustrzanym odbiciu,jednak nie jestem pewny czy nie lepiej droge między tymi domami nie zaznaczyć jednak półkolem,czyli te "s"(środek )zrobić zaokrąglony,ale to tak na szybkiego ,tak zerknąłem i takie wrażenie mam
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 13 Marzec 2013, 21:11   

Malutki, bierzesz udział w tych konkursach może ;> ?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3134
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Marzec 2013, 23:15   

Kiedyś tak, ale przestałem jak sobie uświadomiłem KTO a nie JAKIE projekty takie "konkursy" wygrywają ;)
Sam zobaczysz to po jakimś czasie o ile zaczniesz śledzić relacje "organizator <-> laureat" a wyjaśnia się to zazwyczaj bardzo szybko. No i nie zdziw się, jak Twoja praca pojawi się wkrótce gdzieś tam na "konkursie logotypów" na przykład w Portugalii - nawet trochę zmodyfikowana oraz na tysiącach stron oferujących logotypy/cliparty. To właśnie jest głównym, komercjalnym celem urządzania takich szopek. A nawet jak Ci się trafi ochłap z pańskiego stołu to firma za tym stojąca zarobi na tym krocie, bo biorąc udział w takim przedsięwzięciu scedowałeś na nią wszelkie możliwe prawa do zysków...
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 13 Marzec 2013, 23:29   

I Ty cały czas milczałeś ! ;)
Szczerze mówiąc to coraz mniej mnie interesują te konkursy bo widać co się dzieje... ale nie myślałem, że jest taka możliwość, o której właśnie wspomniałeś.

Z drugiej strony poszerzyłem swoje portfolio no i skilla podkręciłem. Nie szło mi to na początku najlepiej a konkursy były jednak motywujące - to jest chyba jedyna dobra sprawa w tym wszystkim.
 
 
yano57 
Bywalec
yano57


Wersja CorelDRAW: 9 i X4
Pomógł: 3 razy
Wiek: 66
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14 Marzec 2013, 08:12   

Witam
Ja od niedawna też zacząłem zgłaszać prace do tych konkursów. Aktualnie moja praca jest w konkursie ozdoby.pl, do Solidhause też mam cos już zaczęte.
Dość długo pracuję z Corel-em (zaczynałem od 3) ale logotypów nigdy nie robiłem, zależy mi więc na opatrzeniu, sprawdzeniu się i poznaniu innych prac, a jeśli przy okazji uda się dorobić do skromnej rety to będzie tylko plus.
Prawdę mówiąc nie myślałem o tym, że zagaszane tam prace mogą zostać przez innych wykorzystane nieuczciwie.
Ale co jest lepsze, pilnować każdej narysowanej kreski i denerwować się, ze ktoś narysował taką samą, czy rysować - doskonalić się i poddawać swoje prace ocenie innych.
Panie gogman, na pewno nie ma sensu tych konkursów traktować tak zupełnie poważnie, ale pobawić się jakiś czas watro. Pańskie prace są bardzo dobre i chyba warto je udostępniać i poddawać ocenie.
Pozdrawiam
yano57
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 15 Marzec 2013, 00:01   

Dzięki za komplement, może faktycznie trzeba na luzie podchodzić do tych konkursów.
Mimo tego, że nie udało się nic wygrać to jednak to nadal dobry trening, na którym niestety ktoś inny zarabia :D

A i nie mówmy sobie na Pan :)

Pozdrawiam
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 15 Marzec 2013, 15:03   

Wuja, odpuść sobie, bo nie masz szans :-P




Poniższy projekt ma niezły styl i całkiem mi się podoba, ale dlaczego sygnetem firmy developerskiej ma być płonący dom! :shock:
 
 
sekowal
Bywalec


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 27
Skąd: radom
Wysłany: 15 Marzec 2013, 17:55   

To ja Gogman myślałem, że Ty wiesz na czym polegają te konkursy, ale też że wygrałeś parę z nich a tu prosze...
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 15 Marzec 2013, 18:05   

A no często moje projekty są w ulubionych... ale to wszystko. Także pozostaje tylko niedosyt :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13