Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrys w DRAW X6
Autor Wiadomość
F-Głowy
Ekspert
"Postać F-Głowego"



Wersja CorelDRAW: X4 i X5
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 875
Skąd: Z łona matki
Wysłany: 30 Kwiecień 2013, 19:55   Obrys w DRAW X6



Jak sprawuje Wam się obrys w DRAWie X6? U mnie to co wyrabia z czcionkami to śmiech na sali, jakieś puste pola powstają przy dużym obrysie.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 1 Maj 2013, 14:11   

u mnie jest okey,te puste pola mogą wynikać z błędu czcionki,ktoś zostawił scieżki gdy robił czcionke lub kerning za mały itd,ale tak jak pisze u mnie jest gitarrka
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Maj 2013, 16:04   

Mnie też zdarzyło się widzieć coś takiego raz czy dwa. Faktycznie chyba bidon ma rację, że zależy od "jakości" fonta. F, a próbowałeś zmiany stylu obrysu? Z domyślnego na taki z zaokrąglonymi rogami i okrągłą końcówką? U mnie czasem to pomagało, jak były cyrki z obrysem.
 
 
F-Głowy
Ekspert
"Postać F-Głowego"



Wersja CorelDRAW: X4 i X5
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 875
Skąd: Z łona matki
Wysłany: 1 Maj 2013, 16:41   

Tak, tak Shame. Właśnie częśto korzystam z tego bo to mój ulubiony styl. Na obrazki widzimy właśnie zaokrąglony.

Bo Corel robi często TAKIE OBRYSY z wykorzystaniem OSTRYCH kątów jak z czcionki Metalllici :)
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 1 Maj 2013, 17:14   

no to raczej wina czcionki,ale jeszcze se tak pomyślałem że mozesz miec też konia trojańskiego w ProgramData,on sie instaluje jako _setupx.dll w InstalMate i dokładnie ma identyczne rozszeżenie z tym że ma inne odniesienie do powłoki systemu,ten konik monituje operacje na systemie,a jego produkt uboczny to blokowanie pełnego podglądu czcionki,np w Adobe robi taki myk że nie działa kursor czcionki,może w corelu daje durny obrys?najlepiej wejdź w centrum akcji-opcje folderów-wyswietl ukryte pliki i foldery,następnie wejdż w komputer,będziesz miał folder Data,znajdź InstalMate i przeskanuj,mozesz też przeskanować cały folder ProgramData
 
 
F-Głowy
Ekspert
"Postać F-Głowego"



Wersja CorelDRAW: X4 i X5
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 875
Skąd: Z łona matki
Wysłany: 1 Maj 2013, 17:45   

_setupx.dll? Takiej nazwy pliku mam szukać jakby co? Ciekawe swoją drogą.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 1 Maj 2013, 18:17   

tak takiej nazwy masz szukać,konkrtetnie tu się znajduje daje log

"C:\ProgramData\InstallMate\{8EB4BB29-DE5B-48A7-AA4C-9679555799DF}\_Setupx.dll";"Koń trojański BackDoor.Generic16.BHTN"
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Maj 2013, 18:31   

Sorry F, jakieś zaćmienie mnie dopadło. Oczywiście, że już zrobiłeś zaokrągloną. Coś mi się wkręciło, bo kiedyś miałem ten problem z ostrym obrysem i pomogła zmiana na zaokrąglony i tak skojarzyłem. Sorry.
 
 
F-Głowy
Ekspert
"Postać F-Głowego"



Wersja CorelDRAW: X4 i X5
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 875
Skąd: Z łona matki
Wysłany: 2 Maj 2013, 00:19   

Nic się nie stało Shame. Dzięki za wszelkie uwagi.
Bidon, dzięki za ścieżkę ale czy to na pewno jest wirus? Bo zobacz, program tak nie mówi. Co więcej, inaczej nazywa się folder w którym go znalazłem.

 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 2 Maj 2013, 02:02   

tak,to jest napewno to,poprostu ten koń nadpisuje plik i tak samo się nazwywa,jesli masz otwarty ten folder a antywirus nie wyje i nie pali się na czerwono ochrona rezydentna to znaczy ze ten plik jest gut
 
 
F-Głowy
Ekspert
"Postać F-Głowego"



Wersja CorelDRAW: X4 i X5
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 875
Skąd: Z łona matki
Wysłany: 2 Maj 2013, 23:45   

Czyli plik jest, ale niezainfekowany.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 3 Maj 2013, 23:10   

tak,,wszystko jest gut,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 12