Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: s-p-i-n
17 Czerwiec 2013, 09:22
ZLECĘ Logo do przerobki
Autor Wiadomość
LittleBoy
Początkujący


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Mielec
Wysłany: 11 Czerwiec 2013, 22:04   ZLECĘ Logo do przerobki

Witam
Proszę o pomoc w przekształceniu loga mojej szkoły z okazji 40-lecia jej istnienia.
W zasadzie logo samo w sobie powinno zostać nie naruszone, chciałbym aby został dodany napis w stylu 40-lecie istnienia i jakiś motyw z naszym patronem szkoły tzn Żołnierzami Armii Krajowej ( może tło biało czerwone i znak AK z literką "P" z odgięta nóżką w obie strony). Chciałbym jeśli to możliwe aby logo było wykonane tylko tak wstepnie ponieważ mogą zajść pewne zmiany. Liczę na waszą szybką pomoc i z góry dzękuje. :->

logozsb1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 443 raz(y) 6.04 KB

 
 
curve
Doradca


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 121
Skąd: z nienacka
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 09:39   Re: ZLECĘ Logo do przerobki

LittleBoy napisał/a:
Witam
Proszę o pomoc w przekształceniu loga mojej szkoły z okazji 40-lecia jej istnienia.
W zasadzie logo samo w sobie powinno zostać nie naruszone, chciałbym aby został dodany napis w stylu 40-lecie istnienia i jakiś motyw z naszym patronem szkoły tzn Żołnierzami Armii Krajowej ( może tło biało czerwone i znak AK z literką "P" z odgięta nóżką w obie strony). Chciałbym jeśli to możliwe aby logo było wykonane tylko tak wstepnie ponieważ mogą zajść pewne zmiany. Liczę na waszą szybką pomoc i z góry dzękuje. :->


nie wierze :shock:
robisz z nas debili tak ?
 
 
LittleBoy
Początkujący


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Mielec
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 11:08   

Nie, porostu chciałem to jakoś zobrazować i uniknąć zbędnych pytań
 
 
advein 
Doradca


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 103
Skąd: internet
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 11:14   

LittleBoy, nie zrozumiałeś, problem nie leży w tym, że opisałeś jak ma to wyglądać, ale to, że Curve zakłada, że ty, chcesz aby ktoś poświecił x czasu i umiejętności aby wykonać dla ciebie logo za darmo, w dziale ZLECĘ a co się = $$$ za wykonany projekt.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 12:45   

myśle że LittleBoy,dobrze zrozumiał,paru userów z tego forum,chce likwidacji działu "Pomóz mi wykonać rysunek",i to są tego efekty,ja tylko przypomne co poniektórym ,że wszystkie fora opierają sie na głownym członie pomocy,jesli to zniknie forum można zamknąc,równie dobrze ja mógł bym założyć ze za identyfikacje czcionki chce pieniądze,bo przecież poświęcam jakiś tam czas i wiedze,a ci którzy proszą o tę identyfikacje w wielu przypadkach ,chcą ją użyć w celach komercyjnych,już nie wspomne o zamiennikach jakie wynajduje i proponuje,więc idać tym tropem ten dział o czcionkach też należało by zamknąc,nie chce mi się rozpisywać,ale co poniektórzy powinni przemyśleć opcje kategorycznego zabraniania wykonywania zleceń/próśb za darmo
 
 
LittleBoy
Początkujący


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Mielec
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 13:36   

Wiec proszę o pomoc, na pewno jakoś się rozlicze z konkretnym Panem
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 16:43   

spoko spoko :-) ,tylko sie nie obrażaj :-) to takie dyskusje pomiędzy ,nazwijmy to starymi userami forum :-) ,a o do tematu jak rozumiem chciałbyś zamiast tego człowieczka z kielnią i pacą,znak polski walczącej??(to ta kotwica ;-) jak to ująłeś p z wygiętymi nózkami ;-) )
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 17:07   

tak przy piwku ;)

 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 17:47   

no i nic dodać nic ując,bardzo fajnie wygląda
PS s-p-i-n naprawde dobry jesteś w te klocki :poklon
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 21:38   

bidon184, powiedz kto chciał zlikwidować dział "Pomóz mi wykonać rysunek" ?

Może inaczej... prościej będzie założyć dział "Zrób dla mnie / za mnie projekt" i nie będzie problemu tylko co w takim razie z działem "zlecę", którego miejsce na forum straci znaczenie (powoli traci).

A wystarczyłoby, gdyby taka szkoła zleciła by wykonanie logo, które zrobione byłoby z głową i takim tokiem myślenia te wszystkie tandetne reklamy, które nas otaczają w końcu by zaczęły znikać z ulic.
Podejrzewam, że pani od WF'u tej szkoły znajdzie "zdolnego" ucznia, który sporządzi projekt w wordzie i taki projekt poleci do agencji reklamowej.
Nie muszę chyba pisać co będzie wisiało na płocie szkoły.
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 21:49   

Są tacy, co uważają, że znak Polski Walczącej w połączeniu z logiem budowlanki - to zdecydowane przegięcie. Ja też.

http://www.kotwica-walczaca.waw.pl/
 
 
LittleBoy
Początkujący


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Mielec
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 22:56   

Co do dyskusji "starych userów" lepiej nie bede sie wtrącał :-D A logo jak dla mnie super jednak s-p-i-n nie uciekaj daleko bo moge jeszcze prosic o małe przerobki. Na razie dziekuje. A możę jeszcze jakies propozycje? :oops:
 
 
curve
Doradca


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 121
Skąd: z nienacka
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 23:00   

advein napisał/a:
LittleBoy, nie zrozumiałeś, problem nie leży w tym, że opisałeś jak ma to wyglądać, ale to, że Curve zakłada, że ty, chcesz aby ktoś poświecił x czasu i umiejętności aby wykonać dla ciebie logo za darmo, w dziale ZLECĘ a co się = $$$ za wykonany projekt.


akurat dobrze zrozumiał
myślałem że chce nowe logo i ani nie ma pojęcia co w nim ma być nazywając to "P z nóżkami"

zresztą zaznaczony fragment chyba nie pozostawia wątpliwości co miałem na myśli
 
 
advein 
Doradca


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 103
Skąd: internet
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 23:27   

Curve, masz rację, nie popatrzyłem, na pogrubienie w quote.
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 23:51   

Dobre. Uczeń (a może pracownik) szkoły pod patronatem Żołnierzy Armii Krajowej chce logo z "P z nóżkami". Czas umierać.

Są rzeczy, których się po prostu nie robi. Mimo, że nigdzie nie jest napisane że nie można. Nie pierdzi się w autobusie, mimo, że w regulaminie przewozów nie jest napisane, że nie można pierdzieć.

Znak Polski Walczącej staje się częścią (!) loga szkoły dla murarzy. Nieprawdopodobne. Kiedyś za jego namalowanie szło się do piachu. Dzisiaj jakaś drukarnia w Mielcu wykona dla szkoły tabliczki z nazwami pomieszczeń i nowym logo. Tę z napisem "Kibel męski" też. A co tam. W końcu to tylko jakieś "P z nóżkami".

To dopiero bohaterstwo.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 574 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7677
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Czerwiec 2013, 10:59   

Tegraf czepiasz się .Co innego gdyby to miały być kotwiczki ,ale nóżki?
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13 Czerwiec 2013, 11:24   

Prawda. Nóżki - zwłaszcza w bamboszkach - mogą być.

Następne w kolejce będzie godło na parówkach. To dopiero będzie czad.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 574 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7677
Skąd: Gdynia
Wysłany: 13 Czerwiec 2013, 13:12   

A tak poważnie może wystarczyłoby dopisanie patrona szkoły, którego chyba zabrakło ?
 
 
LittleBoy
Początkujący


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 9
Skąd: Mielec
Wysłany: 13 Czerwiec 2013, 14:37   

Patronem szkoły są Żołnierze Armii Krajowej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 16