Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebny grafik 2d
Autor Wiadomość
zip33
Początkujący


Dołączył: 07 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Czerwiec 2014, 22:08   Potrzebny grafik 2d

Witam.
Potrzebuję grafika 2d, który będzie potrafił od podstaw stworzyć grafikę do gry logicznej. Z uwagi na to że ma to być projekt tworzony tylko przez kilka osób, hobbistyczny i przeznaczony przede wszystkim na Androida (być może w dalszej perspektywie również na iOSa) dlatego nie mogę zaoferować jakichś pieniędzy za wykonaną pracę, a zaproponować jedynie udział w ewentualnych zyskach z mikropłatności (w tej kwestii jestem zdecydowany podpisać z grafikiem odpowiednią umowę). Ja ze swojej strony zajmę się zorganizowaniem wszystkiego tzn. wykonaniem gry, zaprojektowaniem poziomów, oraz wszelkimi kosztami związanymi z wypuszczeniem całości. Jeśli będzie jakieś zainteresowanie produktem to oczywiście będę zainteresowany dalszą współpracą z grafikiem w celu rozwijania obecnego projektu jak również być może tworzenia kolejnych gier.

Sama gra jest już w 70% gotowa - brakuje jedynie grafiki, nieco większej ilości poziomów oraz wbudowania mikropłatności. Jeśli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o kontakt: zip33@interia.pl

Dodam jeszcze że zależy mi na czasie. Chciałbym aby w ciągu najbliższych 2 miesięcy gra trafiła już do sklepu.
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 52
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 11:01   

Napisz jaki jest zakres prac, co jest do zrobienia, czego oczekujesz? Jaki styl? Jakieś wzorce?
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 20:03   

No właśnie, przydałby się jakiś przykład. Coś w stylu "/.../ podoba nam się grafa z gry XYZ /.../" albo "/.../ styl pasowałby z appki ABC /.../" i tu jakieś screeny ;-) Poza tym, czy chodzi tylko o tła, czy animacje również? A może tylko tekstury? Potrzeba więcej info ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13