Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY! Coś nie tak [SPRAWA ROZWIĄZANA]
Autor Wiadomość
Dan 
Początkujący


Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Pruszków
  Wysłany: 12 Lipiec 2015, 00:11   POMOCY! Coś nie tak [SPRAWA ROZWIĄZANA]

Jak pech to pech. Dzisiaj mam strasznie pechowy dzień z Corelem. Ściągnąłem łatkę do CD9 i coś dziwnego się porobiło że wszystko co robię w Corelu (otwieram pracę, rysuję) wygląda jak w strasznie słabej jakości, tak jakbym rysował na Paincie. Wypełnienie totalne nie istnieje, z oddali wygląda niczym drobny materiał dżinsowy, a wszelkie obiekty wyglądają na poszrpane tzn. szumy. Na domiar złego jak wchodzę w Corela co chwila otwiera mi się okienko z pomocą Windowsa. Właściwie to sam nie wiem co jest nie tak.

Ktoś umiałby zaradzić?
Ostatnio zmieniony przez Dan 12 Lipiec 2015, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lipiec 2015, 07:29   

pewnie :-) zmien widok na dokladny bo na pikselowym jedziesz :-)
 
 
Dan 
Początkujący


Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Pruszków
Wysłany: 12 Lipiec 2015, 11:42   

Poszło, dzięki. To jeszcze pozostało mi te nieszczęsne okienko pomocy Windowsa które przy każdym kliknięciu na pulpit/narzędzia Corela automatycznie się pokazuje. Jak pozbyć się tej "Pomocy i obsługi technicznej systemu Windows"?
 
 
Dan 
Początkujący


Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Pruszków
  Wysłany: 12 Lipiec 2015, 23:35   Problem rozwiązany, temat można zamknąć

OK, problem z nachalnym okienkiem pomocy technicznej rozwiązałem poprzez doinstalowanie brakującego pliku WinHelp32.exe (Windows6.0-KB917607-x86.msu) dla Visty. Teraz jeszcze tylko czekać na odzyskanie tego nieszczęsnego pliku z błędem odczytu, ale sprawa jest w toku także temat można zamknąć.

@bidon184: Dzięki za udzielenie banalnej rady, choć te banalne są ponoć najtrudniejsze do rozwiązania. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13