Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
modyfikacja loga - prosze o pomoc
Autor Wiadomość
turli
Początkujący


Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: 5 Styczeń 2007, 19:58   modyfikacja loga - prosze o pomoc

Witam,

Mam taki problem. Od razu zaznaczam, ze na grafice wektorowej malo sie znam, wiec oco w tym chodzi ale obslugiwac corela zbytnio nie umiem.

Potrzebuje miec llogo, takie jak mam w ponizszym rastrowym pliku zrobione w postaci wektortow.
logo rastrowe

Otrzymalem logo w wersji wektorowej, ale niestety nie jest ono identyczne z moim wzorem.
logo wektorowe

Czy moglby mi ktos powiedziec jak w tym logo wektorowym moge rozgrupowac elementy aby moc kazdy z nich pojedynczo modyfikowac, zmieniac kolor?
Nie wiem rowniez jak wypelnic te "luki" widac to gdy porowna sie plik wektorowy z tym moim rastrem.

Gdyby ktos moglby mi udzielic kilka wskazowek, a moze nawet pomoc w tej przerobce to bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam
 
 
roland 



Wersja CorelDRAW: X6
Pomógł: 58 razy
Wiek: 57
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 607
Skąd: Opole
Wysłany: 6 Styczeń 2007, 11:11   

Aby rozgrupować obiekty, wybierz: Rozmieszczenie > Rozdziel wszystkie grupy.

Zrobiłem szybkie trasowanie na podstawie Twojego rysunku rastrowego. Oczywiście wyraźnie wyszło "schodkowanie", ale może coś takiego Ci już wystarczy. Niestety uzyskanie dokładniejszego wyniku wymaga już ręcznej zabawy.
 
 
turli
Początkujący


Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: 6 Styczeń 2007, 19:36   

dzieki za pomoc. W sumie udalo mi sie rozgrupowac tak jak chcialam i usunalem te luki ktore byly w srodku poprzez eliminacje nie ktorych wezlow.
Jesli chodzi o trasowanie to robilem to wczesniej ale za chiny nie potrafilem tego pozniej ponaprawiac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13