Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc]logo, grafika, papier fir. związane z branżą odzieżową
Autor Wiadomość
rafales
[Usunięty]

Wysłany: 16 Maj 2008, 11:11   pomoc]logo, grafika, papier fir. związane z branżą odzieżową

Cześć
Mam zamiar wejśc na rynek outletu w kraju, ruszam powoli, bo wiadomo, ze trzeba sobie zrobić kapitał. Ale dosć narzekania.
Poszukuję kilku rzeczy:
1. Logo - powiązane z branżą odzieży, ale najlepiej nie tylko. Tzn nie chciałbym, aby to logo wskazywało tylko na branżę odzieżową. Kolorystyka myślę że nie musi być zbyt bogata.

2. Grafika na aukcje - mam już co nieco zrobione do sklepu internetowego, myślę, że można to połączyć i z aukcją. Mam kilka wzorów, jakie chciałbym połączyć i ująć w mojej aukcji. Nagłówek i jego położenie, boxy boczne i ich kształt. Kolorystka i dużo elementów można wykorzystać z mojego sklepu, który ówniez staram się uruchomić.

3. Papier firmowy - też tutaj chciałbym zrobić coś, co ma niezbyt dużo kolorów, wrzucić ewentualne logo, a układ taki, jak jagna zrobiła na tym poście od koszykówki :-)

Zdaje sobie sprawę z tego, że taka praca zabiera wiele czasu, do tego czas ten jest dość cenny dla tych, którzy potrafią to robić. Ja niestety jeszcze tego nie potrafię w corelu, aczkolwiek próbuję się uczyć.
Czy może znajdzie się ktoś, kto pomoże mi w stworzeniu tych 3 rzeczy, a ja spróbuję się odwdzięczyć, jeśli byłaby to niezbyt duża cena, jestem w stanie zapłacić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 12