Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc przyprojekcie wizytówki ( część już jest )
Autor Wiadomość
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Wrzesień 2009, 17:40   pomoc przyprojekcie wizytówki ( część już jest )

Witam wszystkich forumowiczów potrzebuje wykonać jaką wizytówkę usług parkieciarskich, wykonałem wstępną wizytówkę ale jakoś mi się nie podoba i nie mam żadnego pomysłu w tej kwestii. Także jeśli ktoś był by chętny to prosiłbym o pomoc kolorystyka i wykonanie wedle uznania napewno wszystko bedzie lepsze od mojego projektu. W cdr dorzucam moje projekty wraz z danymi i zdjęciami które mogłyby się do czegoś przydać. Jak coś to mail kitchen18@wp.pl lub gg 1270276 i z góry wielkie dzieki mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

Plik w cdr jest pod tym linkiem http://hotfile.com/dl/132...ytowka.cdr.html

parkiety wizytowka.jpg
projekt w jpg
Pobierz Plik ściągnięto 434 raz(y) 14.39 KB

 
 
 
x3user
Początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 13
Skąd: z corelowa
Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 08:19   

Słabo się cenisz.

Ja bym wybrał "projekt u dołu" ale rozjaśnił kolor oraz zrobił przejście z lewej na prawą, nie odcinaj tego sztywną kreską.
 
 
magnetia 
Bywalec
Świeżak <lol>


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Bydgoszcz/Kraków
Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 09:29   

Nie tak żle, tylko uważaj, bo napisy masz z błędami ;-)
 
 
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 10:10   no moze i tak

no moze i tak ale poprostu mi sie nie podoba wogole nie ten styl nie ten klimat dlatego zwrociłem sie do was z prośbą pomocy :) a błędy sie poprawi jak bede plik do druku szykował :) chociaż przyznam że raz zapomniałem i do druku z błędem puściłem :) pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
 
 
 
michw
[Usunięty]

Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 16:10   

Tobie się nie podoba... A co na to zleceniodawca? Może jemu spodoba się projekt? Wizytówka nie wyglada źle i może się podobać...
 
 
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 24 Wrzesień 2009, 19:20   

no własnie sie nie podoba siedzialem z nim godzine i nic mu nie pasowalo a przyznam ze i ja weny nie mialem dlatego zgłosiłem sie tutaj :)
 
 
 
1cm
Profesjonalista


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 331
Skąd: Opole
Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 15:05   

jak można zaproponować klientowi wizytówkę, w której z błędem wypisane jest nawet jego imię i nazwisko (nie wspominając o usLugach)? Tylko magnetia to dostrzegła?

pzdr.

ps. skoro już się upierasz przy tych klepkach i drewienkach to może jakoś kreatywnie podejdź do tematu przykład
 
 
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 27 Wrzesień 2009, 11:41   

no szczerze mówiąc to myślałem że ktoś mi pomoże a tu widzę fala krytyki, nie tego oczekiwałem a do kolegi śmiejącego się z mojej pisowni, to tylko wstępny projekt zanim wyśle do drukarni zawsze poprawiam i dodaje polskie znaki, pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze ktoś się mną zainteresuje jeszcze :)
 
 
 
pikaska 
Praktyk
Monika



Wersja CorelDRAW: x6/x7
Wiek: 40
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 57
Skąd: Manchester
  Wysłany: 28 Wrzesień 2009, 18:47   :)

Bardzo fajny przykład, ja na pewno bym to zaproponowała klientowi, ciężko przejść obojętnie obok takiej formy reklamowej :)

1cm napisał/a:
jak można zaproponować klientowi wizytówkę, w której z błędem wypisane jest nawet jego imię i nazwisko (nie wspominając o usLugach)? Tylko magnetia to dostrzegła?

pzdr.

ps. skoro już się upierasz przy tych klepkach i drewienkach to może jakoś kreatywnie podejdź do tematu przykład
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 16