Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc może ktoś wie czemu to tak jest?
Autor Wiadomość
proszowskij
Początkujący


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Tarnów
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 23:42   Prośba o pomoc może ktoś wie czemu to tak jest?

Witam wszystkich.
Pisałem na forum Autocad ale coś nie bardzo chcą mi pomoc, ale na tym raz mi pomogliście pozytywnie to może i teraz się coś uda.
A więc mam dwa pliki, zrobione były obrysy w Corelu z jpga póżniej zapisane w pliku na Autucada (Autocad 2009 PL) tam wszystko teoretycznie poprawione zapisane to w .dxf (zapisane jako wersję 2007 i 2004) póżniej idę z tym do gościa co tnie wodą i otwiera mu się tylko jakaś część tego rysunku np. strzała. a koguta już nie ma (program ma chyba jakiś Splines ?) a na drugim załączniku widać u niego znowu kawałek nosa , a reszty tez nie ma. Moje pytanie to czy da się coś z tymi plikami zrobić żeby były widoczne przez ta maszynę do cięcia.
Autocada to właściwie nie znam tyle co na szybko wyczytałem, a to co jest w załącznikach to mordowałem kilka dni tak że jak ktoś byłby chętny mi pomoc to poprawić lub powiedzieć jak to zrobić będę bardzo wdzięczny.

kogut 2004.rar
Pobierz Plik ściągnięto 185 raz(y) 24.92 KB

Bez napisu 2004.rar
Pobierz Plik ściągnięto 174 raz(y) 55.62 KB

 
 
mariog0 
Początkujący


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 19:43   

AutoCad linie z węzłami ma zawsze rozłączone i nie wiem jak pliter tnacy daje sobie z tym radę. Może szuka obiektów które maja ciagłość. Czasami programy ploterowe nie dają rady z dużą ilością obiektów. Jak masz tysiące węzłłów i lini to musisz uprościić grafikę lub podzielić na części u importować w kawałkach. Potem w programie plotera złożyć do kupy. Zobacz jakie pliki przyjmuje ploter i zapisz w innym niż Cadowski który z natury tworzy tysiące małych cząsteczek
Ai. jest super sprawfdz eps. lub chyba ews
Mario
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: