Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Folia transparentna w motoryzacji.
Autor Wiadomość
Zwś86
[Usunięty]

Wysłany: 7 Grudzień 2009, 10:51   Folia transparentna w motoryzacji.

Witam. Powodem mojej wizyty na tym forum jest to iż chciałbym w moim aucie Fiat Marea Weekend przy użyciu folii transparentnej zmienić wygląd tylnych lamp. Mianowicie aby wszystkie 6 posiadały żywy czerwony kolor. Przy czym podczas jazdy zachowane zostały pierwotne kolory tzn kierunki pomarańczowe no i cofka biała < w przypadku sprayu Motip wychodzi różowe a takich nie chcemy oczywiście :P > Z tond moje pytanie, czy wykorzystanie foli transparentnej jest dobrym sposobem? Gdzie i w jakiej cenie mógł bym nabyć taką folie z połyskiem o czerwonym żywym kolorze i w jakiej cenie. Będę wdzięczny za wszelkie, rady, podpowiedzi i uwagi :D

A tak poza tym zapraszam na forum motoryzacyjne Fiata Bravo Brava Marea www.bbtp.pl

mala.jpg
Tak to wygląda w tej chwili :
Pobierz Plik ściągnięto 539 raz(y) 103.97 KB

2mareatacdmguarujasp25f.jpg
Takie lampki miały by być jak na tej Brazylijskiej piękności :)
Pobierz Plik ściągnięto 541 raz(y) 154.35 KB

Ostatnio zmieniony przez Zwś86 7 Grudzień 2009, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maslo 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 48
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 14:24   

no tak pewnie... ja Ci mogę powiedzieć jak zrobić fotomontaż, tak żeby wyglądało że Twoja marea ma takie lampy.
 
 
Zwś86
[Usunięty]

Wysłany: 7 Grudzień 2009, 14:26   

maslo napisał/a:
no tak pewnie... ja Ci mogę powiedzieć jak zrobić fotomontaż, tak żeby wyglądało że Twoja marea ma takie lampy.


Po co się udzielasz jak nie masz ani umiejętności ani nic mądrego do powiedzenia..?
 
 
1cm
Profesjonalista


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 331
Skąd: Opole
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 14:33   

Nie specjalizujemy się w zwieśniaczaniu samochodów. Nie w tym wątku, nie w tym dziale i nie na tym forum. Wybacz i gnaj z tym spamem.

pzdr.
 
 
Zwś86
[Usunięty]

Wysłany: 7 Grudzień 2009, 14:35   

1cm napisał/a:
Nie specjalizujemy się w zwieśniaczaniu samochodów. Nie w tym wątku, nie w tym dziale i nie na tym forum. Wybacz i gnaj z tym spamem.

pzdr.


Widzę bardzo gościnne wasze forum... Dwóch "speców" nic nie wnoszących do mojego uprzejmego zapytania już znam :P Czy ktoś okaże się na tyle obeznany w sytuacji aby coś wnieść wartościowego do tematu?
 
 
maslo 
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 48
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 15:11   

http://www.allegro.pl/ite...nie_zobacz.html

lub kup 20 pakietów Corela w specjalnej cenie a arkusz foli dostaniesz Gratis!
 
 
Zwś86
[Usunięty]

Wysłany: 7 Grudzień 2009, 16:27   

maslo napisał/a:
http://www.allegro.pl/item838764847_folia_do_lamp_szybko_tanio_i_bezpiecznie_zobacz.html

lub kup 20 pakietów Corela w specjalnej cenie a arkusz foli dostaniesz Gratis!


Zawsze to jakaś alternatywa, jednak jeśli skorzystał bym z tej folii to światło cofania dawało by co najmniej różowy kolor a nie czerwony. Dlatego rozchodzi się o folie transparentną...
 
 
1cm
Profesjonalista


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 331
Skąd: Opole
Wysłany: 7 Grudzień 2009, 20:05   

ale załapałeś, że to nie jest wątek do pitolenia o folii?

pzdr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: