Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezrobotny poszukuje pracy w Warszawie
Autor Wiadomość
anonim 
Początkujący


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Luty 2011, 19:28   Bezrobotny poszukuje pracy w Warszawie

Witam wszystkich

Od pewnego czasu szukam pracy w kierunku grafiki 2D. Wcześniej przez trzy lata byłem projektantem stoisk w 3D Maxie, pomocniczym programem był Corel Draw, w którym przygotowywało się grafiki i wszelkie inne prace związane ze stoiskami.

Moje początki były skromne. Gdy zaczynałem pracę, miałem zerową wiedzę o obsłudze programów 3D (3D Maxa pierwszy raz na oczy zobaczyłem) i podstawową o Corelu. Odchodząc z firmy, zostawiłem po sobie stoiska stojące na wielu targach, a niektóre z nich nawet dostały wyróżnienie.

Jak widać, moją zaletą jest to, że bardzo szybko się uczę obsługi programów, jestem otwarty na nowości techniczne i nie przywiązuję się nadmiernie do jednego programu. By moja wiedza o programach 2D była pełniejsza, zrobiłem również kurs na operatora DTP obejmujący trzy programy: Photoshop, Illustrator i InDesign, dzięki czemu mogę bez trudu odnaleźć się w branży. Chciałbym tę pracę, bo lubię sprawdzać się w czymś nowym.

http://araden.digart.pl/digarty/ pod tym linkiem sa prace które robię dla siebie a tym https://picasaweb.google.com/stoiska2005/Zdjecia?authkey=Gv1sRgCOubr6LZtLbmPw&feat=directlink zajmowałem się w pracy.

Kontakt: anonim2005@gazeta.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13