Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ploter drukującą - tnący (tani i dobry)
Autor Wiadomość
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 27 Wrzesień 2014, 14:54   ploter drukującą - tnący (tani i dobry)

Witam,
Nie szukam dwóch ploterów, taniego i dobrego - ale coś pomiędzy w jednym kawałku...
obecnie mam roland sp400i i daje radę... 137cm
a znacie coś dobrego niekoniecznie rolanda ok 110cm ?
zależy zeby wycinał po obrysie...
co możecie polecić ???
Pozdro
 
 
projekt_art_ 
Praktyk


Wersja CorelDRAW: x5 & x6 & x7
Wiek: 42
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 4 Październik 2014, 00:01   

odradzam kupno myszny drukująco tnącej ... rozcząsałem się na tym tematem dosyc długo i wybrałem mutha 1,2m i summe . Niebo lepiej jest jedno mi sie drukuje a drugie wycina ( jak mam mało czasu to zapier....la tak że znajomi się dziwią jak to loto) . Poza tym priorytet dla mnie to prędkość i dokładnoś wycinania, w summie zapodam 800mm/s + turbocut i jest jazda np. 1000 małych kółeczek mam w moment . a przy rolandzie to musze czekać co by druknoł apotem wolno wycioł...... Po za tym docisk podczas wycinania w takich maszynach all in one jest słabszy niz w maszynie "dobrej" tylko tnącej , czyli może pojawić się problem podczas cięcia folii do znaków drogowych ( grubych) , na pewno nie przetnie folii fotoluminescencyjnej). Kolejna kwestia jak będzieszchciał coś zalaminować laminatem z rolki to przy takimrolandzie wysuniesz sobie np0. 2m2 foli na podłoge ręcznie nalepisz laminat a potem wsuniesz spowrotem do cięcia ? . Jedyny plus jaki widzę to niewielka oszczędność materiału ponieważ nie traci się miejsca pod czas druku na markery lub jakieś znaczniki do cięcia. Jeżeli jesteś pewny że będziesz miał mało klientów i nie zależy ci żeby czasem wydruk laminować, nie chcesz dwuch zleceń naraz wykonywać to kup taką maszynę. Nie kupuj nic używanego raz kupiłem i nigdy więcej ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 12