Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zaprojektowanie logo " n2o " (materiały pomocnicz
Autor Wiadomość
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Wrzesień 2009, 16:22   zaprojektowanie logo " n2o " (materiały pomocnicz

Witam Was Serdecznie i z góry dziekuje za zainteresowanie postem :) mam do zaprojektowania logo firmy " n2o-ART " firma jest już zajerestrowana więc chciałbym jak najszybciej zakończyć ten temat. Poniżej jest wstępny pomysł i pliki cdr . Moja koncepcja to coś w stylu zachlapanego grafiti tak jak w pliku na obrazku.
Proszę o pomoc bo sam jeszcze nie wystarczające umiejętności posiadam, z góry dzieki i mam nadzieje że coś z tego wyjdzie :) Uzyte czcinki to : MOSTWANTED i STREET WRITER

logo n2o,2.cdr
logo w cdr
Pobierz Plik ściągnięto 383 raz(y) 32.61 KB

logo n20art.jpg
coś na tej zasadzie :)
Pobierz Plik ściągnięto 408 raz(y) 18.08 KB

 
 
 
kitchen18 
Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Lublin
Wysłany: 3 Wrzesień 2009, 16:26   

Przesyłam link do zdjecia loga na wzór którego chciałbym mieć stworzone swoje bo w pliku jakies male wyszlo :) Pozdr http://s237.photobucket.c...-1.gif&newest=1
 
 
 
marol2 
Fachowiec
HANYS



Wersja CorelDRAW: x3 i x6
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 206
Skąd: Bytom
Wysłany: 3 Wrzesień 2009, 21:32   

Pomysł na logo raczej dupiaty, a zarazem zerżnięty z czyjejś pracy. Logo ma być proste!!! jeśli nie masz doświadczenia to proponuje prostsze wyzwania. jak dużo kolorów i napaćkane to nie znaczy że dobrze. W PROSTOCIE SIŁA!!!. trzeba wziąć pod uwagę techniki druku logo (offset, flexo, sito, tampon)-przekonasz się w czym rzecz jeśli dojdzie do wyceny druku tymi technikami. Wskazówka-zobacz logotypy najpopularniejszych marek na świecie-PROSTOTA!-najbardziej zapada w pamięć klienta. Podobne tematy byłu juz na forum-poszukaj
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 4 Wrzesień 2009, 17:09   

Przede wszystkim ta propozycja wygląda jak już gotowa grafika z logo w środku...
bo jeśli pomysł na logo to to czarno-białe coś... no to powiedzmy... ale cała ta grafika jako logo to tak jak marol2 powiedział(a?) - za dużo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15